Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu

Szkolenie pt. „Zasady realizacji projektów finansowanych z programów Horyzont 2020 oraz ERA-NET” odbędzie się na Wałach Chrobrego w sali 28, 28 lutego (środa) w godz.: 10:30-11:30.

W ramach Funduszy Norweskich uruchomiono całkowicie nowy mechanizm finansowy, poświęcony transgranicznej współpracy regionalnej i współpracy transnarodowej.

Do 20 lutego 2018 r. trwa nabór na nową specjalność na studiach II-go stopnia (magisterskich). Uruchomienie nowej specjalności na kierunku Transport wynika z pojawiających się sygnałów z rynku TSL o zwiększającym się zapotrzebowaniu na specjalistów w zakresie sterowania i zarządzania ruchem w systemach transportowych.
Spotkanie odbędzie się 15.02.2018 r. (czwartek) w godzinach 11:00-13:00 w Sali Rad Wydziałów PUM (s.109) przy ulicy Rybackiej 1. Spotkanie otwarte jest zarówno dla pracowników Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie jak i Akademii Morskiej w Szczecinie.
Grant na wsparcie komercjalizacji wyników B+R. Drugi i ostatni nabór potrwa trzy tygodnie – od 5 lutego do 26 lutego godz.: 10:00.