Wydział Nawigacyjny

CTTM zaprasza pracowników AM na szkolenie dotyczące możliwości i funkcji specjalistycznej bazy danych pn. Patent Inspiration.

Do grudnia 2022 r. Akademia Morska w Szczecinie posiada dostęp do tej bazy, dzięki czemu pracownicy mają możliwość:

• dokonać przeszukania zasobów światowych w zakresie udzielonych patentów i zgłoszeń patentowych w danym obszarze działalności naukowej;
  • wykonać analizy wg zadanych kryteriów, które ukażą trendy badawcze i stan techniki;
  • wygenerować wykresy z tym związane.

CTTM zaprasza pracowników AM na szkolenie (instruktaż) dot. funkcji jakie posiada baza Patent Inspiration. Szkolenie odbędzie się 27 maja (poniedziałek) w godz.: 9:30-11:00 w sali 28.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o wcześniejsze zgłoszenie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..