Wydział Mechaniczny

Prodziekan Wydziału Mechanicznego ds. Studiów Niestacjonarnych i Praktyk informuje, że agencja pośrednictwa pracy dla marynarzy Grono Shipping Agency Sp. z o.o. poszukuje chętnych do odbycia praktyki morskiej w dziale maszynowym w specjalności elektrycznej.

Szczegóły oferty:
  • Stanowisko: Electrican Cadet
  • Wynagrodzenie: 450€ (dla osoby bez doświadczenia) / 640 € (dla studentów z doświadczeniem).
  • Dodatkowe wymagania: dobra znajomość języka angielskiego (rozmowa kwalifikacyjna poprzez Skype).
  • Statki armatora Reederei Nord:
    • kontenerowce - rok budowy 2014-2016,
    • masowce - rok budowy 2014-2016,
  • Długoś kontraktu: 6 miesięcy (dla osoby bez doświadczenia) / 5-6 miesięcy (dla studentów z doświadczeniem).
Planowane zamustrowanie od miesiąca czerwca/lipca (do uzgodnienia z kandydatem).

Dalsze informacje:

Dział Spraw Morskich i Praktyk
ul. Wały Chrobrego 1-2, pok. 68-69
70 - 500 Szczecin
tel. + 48 91 48 09 334

Grono Shipping Agency Sp. z o.o.
ul. Świętojańska 36/1
81-372 Gdynia