Wydział Mechaniczny

Partnerzy Enterprise Europe Network we współpracy z Morskim Klastrem Północnych Niemiec zapraszają do wzięcia udziału w misji podmiotów z branży morskiej MEERKONTAKTE do Kilonii 24 października br.

 

MEERKONTAKTE to targi networkingowe Morskiego Klastra Północnych Niemiec (MCN) z dwudniowymi wystawami, sesjami plenarnymi, prezentacjami i warsztatami tematycznymi z udziałem przedstawicieli biznesu, polityki i badań.

Kluczowe tematy poruszane w trakcie wydarzenia to: zasoby ludzkie, sztuczna inteligencja, cyfryzacja, ekologiczna wysyłka.

PLAN SPOTKAŃ:

  • 23 października 2019 r. (środa) – udział w MEERKONTAKTE z wystawą, ceremonią otwarcia, okrągłym stołem „Morze nasza przyszłość – przemysł morski i ochrona morza” oraz warsztatami tematycznymi (tylko w języku niemieckim). Wieczorem: powitanie międzynarodowych prelegentów, wspólna kolacja (na koszt własny).
  • 24 października 2019 r. (czwartek) – udział w MEERKONTAKTE z międzynarodowym śniadaniem morskim, spotkaniami B2B (wcześniej umówione) oraz zwiedzanie wystawy. Szczegółowe informacje o targach: www.meer-kontakte.de

Podczas misji będzie możliwość spotkania się z przedstawicielami Północnoniemieckiego Klastra Morskiego (Maritime Cluster Northern Germany) zrzeszającego ponad 350 podmiotów ze wszystkich pięciu północnych landów Niemiec.

Więcej informacji na temat misji oraz harmonogramu spotkań na stronie http://meer-kontakte2019.talkb2b.net/

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ:

Aby wziąć udział w misji morskiej należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do dnia 15 września br. i wysłać go pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz zarejestrować się na spotkania: http://meer-kontakte2019.talkb2b.net/

Udział w misji oraz spotkaniach jest bezpłatny. Koszty podróży i ew. zakwaterowania - we własnym zakresie.


Formularz rejestracyjny