Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Koleżanki i Koledzy. Dnia 05.03.2006. na naszym cyklicznym spotkaniu w obecności Pani Poseł PO Magdaleny Marii Kochan odbyło się uroczyste wodowanie naszej nowej strony internetowej, Adres pozostał ten sam www.sledziolapy.wiwat.pl. Z projektem można się zapoznać na www.am.szczecin.pl/sledz/.

Jest to całkowicie nowa strona z nowym logo i nawiązująca do tradycji rybołówstwa dalekomorskiego od kulików do Aquariusa. Tłem strony jest sieć z rybami na niej.
Czym kierowaliśmy się zmieniając stronę?
Po pierwsze odcinamy się od poprzednich korzeni i przystosowując do wymogów czasu.
W aktualnościach będą umieszczane aktualne wydarzenia z życia Stowarzyszenia.
Galeria wspomnień poświęcona jest wszystkim Śledziołapom, którzy chcieliby napisać o sobie, ciekawe zdarzenia i wydarzenia w życiu zawodowym i fotki.
Historia to dził poświęcony historii Stowarzyszenia od powstania komitetu założycielskiego poprzez spotkania plenerowe, bale itp. 
Forum jest rozbudowane od ogłoszeń szukających się po latach , poprzez ogłoszenia i tradycyjne rozmowy. Mam do kolegów i koleżanek ogromną prośbę o podawaniu przy logowaniu prawdziwych imion i nazwisk.
Jednocześnie pragnę poiformować, że uległa likwidacji strona "Maryniści", jej role przejmie Dział twórczości marynistycznej.
Proszę kołeżanki i koledzy o uwagi i opinie odnośnie nowej strony.
Pozdrowienia i do spotkania na forum.
Wasz Prezes

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę