Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Kolejne nasze cykliczne spotkanie odbyło się tradycyjnie w pierwszy poniedziałek miesiąca, tj, 5-go listopada o zwyklej porze i oczywiście w klubie Pod Masztami. Frekwencja dopisała, było 28 osób.

Na początku spotkania wystąpił Pan Wojciech Hawryszuk, były radny, publicysta współpracujący z telewizją szczecińską. Pan Hawryszuk wystąpił z serdecznym apelem do naszego środowiska o wypożyczenie z prywatnych zbiorów koleżanek i kolegów filmów z naszej pracy w morzu. Filmy te będą bardzo pomocne do przygotowania programu o morskim Szczecinie, rybakach i rybołówstwie dalekomorskim. Z udostępnionych filmów telewizja dokona zbitki /niezależnie w jakiej technice zestały wykonane oryginały/ i każdy otrzyma taką kopię na DVD. Koordynatorem z ramienia naszego stowarzyszenia jest kolega Maksymilian Jędrzejczyk, tel. /091/ 435 71 13 i do niego proszę zgłaszać chęć udostępnienia filmu.

Spotkanie nasze zaszczycił swoją obecnością dobrze wszystkim znany stary gryfita Zdzichu Szalej. Powitaliśmy również nowego członka naszego stowarzyszenia kolegę Jórka Wiszniewskiego.

Zebrani postanowili, że Bal Śledziołapa 2008 odbędzie się dnia 26.01.2008. tradycyjnie już w restauracji Gusta – Urząd Wojewódzki , Wały Chrobrego. Bal rozpocznie się o godzinie 2000 i będzie trwał do białego rana. Do tańca będzie przygrywać zespół wokalno muzyczny Piotra Kielaka, który tak się wszystkim podobał na ostatnim balu. Koszt około 120 zł od osoby /do grudniowego spotkania zostaną zafiksowane/, oczywiście środki rozweselające we własnym zakresie. Chętni na bal proszę zgłaszać się do Prezesa, a zaliczkę w wysokości 50% proszę przynieść na spotkanie dnia 03.12.2007.

Oczywiście tradycyjnie koledzy i przyjaciele naszych członków mile widziani. Przewidywana i kalkulowana ilość miejsc na 50 osób.

Tradycyjnie już nasze stowarzyszenie jest współorganizatorem spotkania opłatkowego, które odbdzie się dnia 18-go grudnia o godzinie 1700 w klubie Pod Masztami. Wszystkich członków serdecznie zapraszam.

Ponieważ trochę przyoszczędziliśmy naszych funduszy, zebrani postanowili, że nasze pierwsze spotkanie w 2008 rokutj. Dnia 7-go stycznia, będzie miało charakter uroczysty, wszyscy przybędą z osobami towarzyszącymi, przy przekąskach serwowanych przez Panie Wandę i Tereskę, oraz przy płynach rozweselającychspędzimy mile czas. Proszę koleżanki i kolegów o zarezerwonie czasu i transportu na to spotkanie.

Po części formalnej jak zwykle przy piwku, kawie i herbatce toczyły się dyskusje i wspominki koleżanek i kolegów.Relacją sporząził

Wasz Prezes 

Anatol Magdziak

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę