Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Nasze kolejne cykliczne spotkanie odbyło się tradycyjnie w klubie „ Pod Masztami” . Uczestniczyło 22 członków stowarzyszenia.

Spotkanie otworzył i prowadził prezes Anatol Magdziak.

1/ Omówiono przebieg naszego spotkania plenerowego w Kiełbiczach. Uczestnicy jednogłośnie orzekli, że w tak pięknie położonym i gościnnym ośrodku należy powtórzyć nasze plenerowe spotkanie w następnym roku.

2/ W związku ze zbliżającym się 1-szego listopada, Wszystkich Świętych, prezes wystosował apel do wszystkich członków o udział w kweście w tym dniu na Cmentarzu Centralnym na Pomnik Tym co nie Wrócili z Morza. Zebrani jednogłośnie uchwalili przekazanie z naszych funduszy 500 zł na renowację i konserwację pomnika.

3/ Nasze stowarzyszenie weźmie tradycyjnie udział w organizacji spotkania opłatkowego.

4/ Kolega Zbyszek Niciak przeprowadzi rozmowy z właścicielem restauracji w Urzędzie Wojewódzkim na temat organizacji Balu Śledziołapa w połowie stycznia 2008. Warunki i koszty zostaną przedstawione na naszym listopadowym spotkaniu.

5/ Nasze następne spotkanie odbędzie się dnia 05.11.2007. o zwykłej porze oczywiście w klubie „Pod Masztami”

Na tym część organizacyjną zakończono, potem trwały przy kawce i piwku długie rozmowy rybaków dalekomorskich .Relację sporządził

Prezes

Anatol Magdziak
 

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę