Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Spotkanie odbyło się nietypowo bo w drugi poniedziałek miesiąca , a to z powodu długiej majówki. Frekwencja jak zwykle dopisała.

Omówiono bieżące tematy.:
  1. DNI MORZA 2016 – dnia 11.06.2016. o godzinie 12:00 wystawiamy  poczet sztandarowy i delegację
    Do złożenia kwiatów pod pomnikiem „Tym , którzy nie powrócili z morza”
    Poczet sztandarowy skład: Koledzy – Markowski Tadeusz, Wąsowicz Tadeusz, Kosmowski Marian.
    Do złożenia wiązanki koledzy: Zawadzka Elżbieta, Magdziak Anatol, Trzciński Feliks.
  2. Dnia 11 maja 2016 organizowane są uroczyste obchody ŚWIĘTA SZKOŁY w Akademii Morskiej w Szczecinie, na którą to imprezę Rektor A.M. serdecznie wszystkich zaprasza.
  3. List kondolencyjny – zaszła konieczność rozwiązania problemu uczestnictwa nas członków stowarzyszenia. Ustalono, ze delegacje naszego stowarzyszenia będą odprowadzać kolegów członków stowarzyszenia i to w obrębie Szczecina. Główny powód to skromne finanse stowarzyszenia I oczywiście wiek i związane z tym problemu. Na wniosek Kolegi Tadka Wińszczyka , którego zainspirował list kolegi Pawła Rauchuta powstał list kondolencyjny, który będziemy posyłali rodzinom Kolegów tak ze stowarzyszenia jak i pozostałych kolegów ze szkoły i pracy. W załączeniu propozycja listu do ewentualnej korekty i akceptacji.
  4. Czyszczenie tabliczek przy pomniku „Tym, którzy nie powrócili z morza” odbędzie się  w dniach 30-31 maj. Do czyszczenia zgłosili się koledzy i koleżanki: Machay Stanisław, Tkaczyk Wiktor, Trzciński Feliks, Fryc Michał, Zawadzka Elżbieta, Tużański Jerzy, Kopeć Józef, Wąsowicz Tadeusz, Kosmowski Marian, a dowodził będzie kolega Linka Mariam.

Relację sporządził Wasz Prezes

Anatol Magdziak

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę