Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Spotkanie otworzył i prowadził Wasz Prezes, omówiono tematy:

1/ W związku z nowymi przepisami wymagającymi ponownego wpisu do ewidencji stowarzyszeń zwykłych istniejących przed 20 maja 2016 przeprowadzono wybory do władz stowarzyszenia. Obecnych 20 członków. Wybrano jednogłośnie dotychczasowy zarząd w składzie:

Anatol Magdziak – prezes
Marian Kosmowski – v-ce prezes
Zbigniew Niciak - v-ce prezes
Tadeusz Wąsowicz – skarbnik
I uchwalono dwie uchwały : o składzie zarządu i o utrzymaniu naszego regulaminu.

2/ 25-go listopada odbędą się w kościele pw. Św. Ducha Morskie Zaduszki, które poprowadzi ks. Stanisław Flis. Z naszego stowarzyszenia koledzy zdecydowali, aby te wspominki zadedykować naszemu koledze śp. Jurkowi Bochowiczowi. Kolega Marian Linka przygotował tekst i zdjęcie, ale zabrakło odważnego kolegi , który by to zaprezentował na Morskich Zaduszkach. Proszę kolegów o zgłoszenie się do prezentacji. Ja nie mogę z tego powodu ,że mogę być w tym czasie w morzu.

3/ Spotkanie Opłatkowe 2016 – odbędzie się tradycyjnie we wtorek 20-go grudnia o godzinie 1700. Na razie chęć udziału zgłosiło 7-miu kolegów, na spotkaniu 5-go grudnia proszę o zgłaszanie się – musimy uściślić ilość osób. Za udział w spotkaniu płacimy z kasy naszego stowarzyszenia. Koszt od osoby jeszcze nie ustalony, podam na spotkaniu 5-go. grudnia.

4/ Spotkanie Noworoczne 2017 – odbędzie się 9-go stycznia , godzina 1700 w klubie Pod Masztami. Koszt 50 zł/osoba. Przybywamy z osobą towarzyszącą. Klub zapewnia posiłki ciepłe i zimne, napitki ciepłe i zimne i muzyczka do tańca. Płyny rozweselające każdy przynosi swoje jakie lubi. Na spotkaniu 5-go grudnia dokonujemy ostatecznej weryfikacji i wpłaty.
Proszę nie zapomnieć i przedyskutować ze swoimi połówkami.

5/ Bal Śledziołapa – 2017 – odbędzie się 3-go lutego w restauracji Zamkowa w godzinach 1900-0200. Do tańca będzie przygrywał zespół MIAMI BAND z którym podpisałem umowę i wpłaciłem zaliczkę 300 zł. Koszt zespołu 2000 zł. Za bal Zamkowej płacimy 100 zł/osoba – w tym posiłki ciepłe i zimne przekąski, napoje zimne i ciepłe, ciasta i 0,5 l wódki na dwie pary/lub zamiennie 1 butelka wina/. Pozostałe trunki i popitki można przynosić ze sobą kto jakie lubi lub zamówić na miejscu.
Przy frekwencji 100 osób opłata za zespół stanowi 20 zł od osoby. Zebrani jednogłośnie uchwalili, że cena ogólna wstępu na bal wyniesie 120 zł od osoby.
Na spotkaniu 5-go grudnia proszę zgłaszać chęć udziału podając jednocześnie iloosobowy stolik i kto z kim chce siedzieć. Można również będzie wpłacać kasę, a ostateczny termin wpłaty na spotkaniu noworocznym 9-go stycznia.

6/ Tablica pamiątkowa - ponieważ jeszcze nie ma odpowiedzi od konserwator zabytków nie prowadziłem rozmów z wykonawcą tablicy. Ruszę z tym po zatwierdzeniu przez konserwator. Relację sporządził Wasz Prezes Anatol Magdziak

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę