Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Na dzisiejszym spotkaniu frekwencja dopisała. Omówiono tematy:

 1. Zapoznałem zebranych z zaproszeniem Ks. Stanisława Flis do udziału wszystkich ludzi morza do udziału w uroczystości odsłonięcia tablicy upamiętniającej katastrofę M/S NYSA oraz na ceremonię przekazania sztandaru Szczecińskiego Klubu Kapitanów Żeglugi Wielkiej dnia 20.10.2019. godzina 1200 w Kościele Morskim przy ul. św. Ducha 9.
 2. Zrzutka na renowację sztandaru P.P.D.iU.R. GRYF brakuje jeszcze 1100 zł. Koledzy którzy deklarowali się proszę o realizację zobowiązania. Również pozostałych gryfitów proszę o wsparcie.
  Sztandar po renowacji będzie gotowy w ten piątek. Zostanie umiejscowiony w Stella Maris do czasu uruchomienia izby pamięci przez Gryf Inwestycje. Sztandar możemy używać na nasze uroczystości związane z naszą byłą firmą.
 3. Ks. Stanisław Flis zaprasza nas do udziału w zaduszkach morskich  dnia 08.11.2019. godz. 1900 w Kościele Morskim przy ul. Św. Ducha.
  Napytanie czy mamy kandydata z grona rybaków na wypominki - nie było odzewu  zebranych.
 4. 4/ Czyszczenie tabliczek pamiątkowych przy poniku "Tym , którzy nie powrócili z morza" - kolega Marian Linka powiadomi wyznaczonych kolegów na tydzień przed świętem Wszystkich Świętych.
 5. Zaproponowałem , aby podjąć prace nad stworzeniem tablicy kapitanów  Gryfa i Transoceanu. 
  Było trochę dyskusji , ale żadnej decyzji  zebrani nie podjęli.
 6. Zebrali natomiast zaaprobowali propozycję pracy nad utworzeniem zrzeszenia organizacji pozarządowych : my, Klub Kapitanów, Stow. Mechaników Morskich - do wspólnej współpracy - zebrani uznali to za dobrą ideę i zobowiązali mnie do działań w tym kierunku.

Na tym zakończono część organizacyjną - dalszy czas wypełniły dysputy przy kawie i piwku. Następne spotkanie 04.11.2019.

Spotkanie prowadził i relację sporządził
Wasz Prezes
Anatol Magdziak

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę