Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Spotkanie odbyło się o zwykłej porze, a frekwencja jak na po tak długiej majówce dopisała.

Omówiono tematy:

  1. W "Kaplicy Martyrologium Morskiego " po mszy w Kościele Morskim o godzinie 1200 dnia 19.05.2019 /niedziela/ odbędzie się uroczyste odsłonięcie tablicy projektu naszego kolegi St .Mech. Wojtka Zawadzkiego upamiętniającej katastrofę S/T "BRDA". My, kto może wejść w mundur stawiamy się gremialnie na mszy i uroczystości prezentując nasz Gryfowski sztandar. Poczet sztandarowy w składzie kol.kol. Ela Zawadzka,i Wojciech Zawadzki i Krystian Klimasiński .
  2. Pan Jacek Jastrzębski - Gryf Nieruchomości za moim pośrednictwem poinformował, że otrzymał zdjęcia-tablice floty gryfowskiej. Trwają prace przygotowawcze do instalacji i prezentacji tych tablic na murze Łasztowni, gdy prace te dobiegną końca zostaniemy powiadomieni o czasie montażu - i wtedy potrzebna będzie nasza pomoc. O czasie montażu powiadomię kolegów emailem.
  3. Czyszczenie tabliczek przy pomniku "Tym, którzy nie powrócili z morza" - będzie konieczność przed dniami morza. O terminie powiadomi kol. Marian Linka.
  4. Zespół na Bal Śledziołapa 2020 - Kol. Ela Zawadzka poinformowała, że nawiązała kontakt z Dorotą Szlachta i jej didżejem Januszem Skułą - są gotowi zagrać na naszym balu i uzgodniony repertuar za 2000 zł. Decyzję o podpisaniu umowy podejmiemy na spotkaniu dnia 03.06.2019. po uzyskaniu informacji od kol. Feliksa Trzcińskiego o zespole grającym w Słowianinie.
  5. Pani Prezes KKJ Urszula Teodorczyk zwróciła się do nas i do SKKŻW z pytaniem, czy my będziemy partycypować w zakupie telewizora lub rzutnika na wyposażenie Mesy Kapitańskiej - który by służył do prelekcji, zdjęć i filmów tematycznych. Zebrani zgodzili się na partycypację - w zależności od kwoty byłoby to z naszych składek lub ściepka. Rozmowy i dysputy trwały jeszcze długo przy piwku i kawie.

Relację sporządził
Wasz Prezes Anatol Magdziak

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę