Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Tradycyjnie w pierwszy poniedziałek miesiąca odbyło się nasze kolejne spotkanie. Frekwencja jak zwykle dopisała. Spotkanie otworzył i prowadził Wasz Prezes Anatol.

Omówiono tematy:

1/ Tablica pamiątkowa – na reszcie uzyskaliśmy wszystkie zgody od Pani Konserwator na wykonanie tablicy pamiątkowej ale do umieszczeni w holu głównym Akademii. Otrzymaliśmy również zgodę na umieszczenie trzech oznak szkół SRM, PSRM, WSM. Byliśmy z Kolegą Marianem Kosmowskim umówieni na dziś z Rektorem Akademii Morskiej w celu domówienia detali, ale do spotkania nie doszło z powodu pilnego wyjazdu służbowego Pana Rektora, czekamy na informację z rektoratu. Poinformowałem zebranych o rozmowach z zakładem kamieniarskim w Kobylance. Znalazł dla nas granit lazuryt o wymiarach nam odpowiadających. Koszt wykonania około 900 złotych, dokładna wycena będzie po zapoznaniu się z ostatecznym projektem. Zebrani zaakceptowali koszt montażu przez kamieniarza – około 200 zł.

2/ Święto Szkoły – 70-ta rocznica szkolnictwa morskiego w Szczecinie, odbędzie się w dniach 31.05. – - 02.06.2017., które zakończy się Balem Absolwentów w Zamkowej. Chętni do udziału w święcie w pełnym wymiarze muszą zgłosić swój akces do końca marca.

3/ Odnowa tabliczek przy pomniku Tym, którzy nie powrócili z morza – przed uroczystościami obchodów 70-ciolecia należy odnowić tabliczki , kolega Marian Linka poinformował , że powiadomi kolegów o akcji czyszczenia na około tydzień przed Uroczystym Apelem.

4/ Przekazałem zebranym serdeczne podziękowania od kolegi Franka Semera za udzieloną pomoc finansową przez kolegów Śledziołapów. Dalsza część spotkania przebiegła na dyskusjach i rozmówkach przy kawie i piwku .

Relację sporządził
Wasz Prezes Anatol Magdziak

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę