Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Spotkanie otworzył i prowadził Prezes stowarzyszenia Anatol Magdziak.

Frekwencja dopisała – 27 osób. Omówiono tematy:
 1.  25-go listopada w kościele pw. Św. Ducha odbyły się Zaduszki Morskie. Nasze Stowarzyszenie zadedykowały wspominki naszemu koledze śp. Jurkowi Bochowiczowi, a wspominał kolega Maksymilian Jędrzejczyk, którego prowadzenie bardzo wszystkim zebranym się spodobało .
   
 2.  Spotkanie opłatkowe 20-go grudnia 2016 o godzinie 1700 w klubie Pod Masztami – zgłosiło się 11-tu kolegów.
   
 3.  Spotkanie Noworoczne 2017 – odbędzie się 9-go stycznia 2017 /poniedziałek/ o godzinie 1700 w klubie Pod Masztami.  Koszt 50 zł od osoby.
  Akces zgłosiło 40 osób, można jeszcze zgłaszać do końca roku. Kto nie wpłacił zapłaci na spotkaniu.
   
 4.  Bal Śledziołapa  2017 – odbędzie się 3-go lutego/ tradycyjnie piątek w godzinach 1900 – 0200. Koszt 120 zł od osoby. Na chwilę obecną zgłosiło się 70 osób. Można jeszcze zgłaszać na emailu  do 9-go stycznia 2017.  Na spotkaniu Noworocznym dokonujemy ostatecznych zgłoszeń i wpłat.
   
 5.  Tablica pamiątkowa – otrzymano wstępną opinię Pani Konserwator. Najwięcej niezadowolenia wzbudziła propozycja umieszczenia tablicy wewnątrz budynku – to przeczy naszej idei informacji społeczeństwa o korzeniach rybołówstwa morskiego – Wałami spacerują tysiące turystów polskich i zagranicznych. Rybołówstwo dalekomorskie to kawałek naszej historii – byliśmy chlubą narodu, ale to się już nie wróci. – ten temat do dalszych negocjacji. Wymiar 60 x 40 cm zaakceptowany. Zgoda na redukcję znaczków szkół do jednego SRM. W treści też będzie zmienione ‘ prekursorka szkół’  na „dającą początek szkołom…”
Do dyskusji pozostaje kolor kamienia – będziemy obstawać przy niebieskim marmurze.
Na dole będzie umieszczona data 05.2017.
Prace i rozmowy w toku – będę informował na bieżąco

Relację sporządził

Wasz Prezes
Anatol Magdziak

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę