Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

W ostatni poniedziałek 5-tego marca odbyło się nasze kolejne spotkanie. Frekwencja jak zwykle dopisała.

Głównym tematem był ostatni Bal Śledziołapa. Uczestnicy bardzo pozytywnie wyrażali się o organizacji balu, samym balu i zespole. Uczestnicy jednogłośnie orzekli , że następny bal organizujemy 8-go lutego 2019 roku, na Starej Rzeźni i bawimy się przy wtórze tego samego zespołu. Na chwilę obecną nikt nie jest w stanie powiedzieć kiedy Zamkowa będzie czynna.

Zebrani zobligowali mnie do podpisania umów z kierownikiem Starej Rzeźni i z kierowniczką zespołu.

Ustalono wysokość stawki za bal na 140 zł. od osoby.

Następnie zabrał głos zaproszony gość Pan Wojciech Hawryszuk specjalista ds. digitalizacji Morskiego Centrum Nauki. Zapoznał zebranych z ideą powołani i powstania centrum. Do nas reliktów polskiego rybołówstwa dalekomorskiego była gorąca prośba, aby udostępnić swoje zbiory z pracy na rybakach jak również wspomnienia z życia rybaka dalekomorskiego, aby dzięki archiwizacji zachować dla potomnych.

Reszta spotkania upłynęła na rozmowach i pogaduchach przy kawie i piwku.

Dnia 07.03.2018. podpisałem umowę na organizację Balu Śledziołapa 2019. I wpłaciłem zaliczkę

1000 zł. Przy kalkulacji ceny przyjęto uczestnictwo minimum 100 osób i wynosi 120 zł od osoby . Koszt zespołu wynosi 2300 zł. Z roku na rok frekwencja na balu spada – ostatnio uczestniczyło 126 osób. Przy założeniu 100 osób uczestników za zespół wypada 25 zł na osobę – w związku z tym koszt uczestnictwa w balu wyniesie 145 zł. od osoby.

Relację sporządził
Wasz Prezes Anatol Magdziak

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę