Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Dnia 5-go lutego odbyło się nasze pierwsze spotkanie w tym roku kalendarzowym. Frekwencja jak zwykle dopisała.

Na spotkanie przybyła zaproszona przez nas pani Ludmiła Kopycińska – członek zarządu komitetu budowy pomnika k.Ż.W. Konstantego maciejewicza.

Pani Ludmiła wygłosiła godzinną prelekcję na temat życia I działalności zawodowej kapitana maciejewicza j jego kolegi k.Ż.W. Antoniego Ledóchowskiego.

Ciekawa prelekcja była poparta pokazem slajdów. Przy ekranie stała okolicznościowa skarbonka ufundowana przez nasze stowarzyszenie. Zebrani tłumnie rzucili się do zapełniania skarbonki.

Po prelekcji powrócono do spraw organizacyjnych stowarzyszenia, głównym tematem był bal śledziołapa 2018. Zainteresowani zapoznali się z układem stolików na balu śledziołapa w starej rzeżni.

Poinformowałem zebranych również o akcji kapelana ludzi morza ks. Stanisława flis - wykonanie tablic pamiątkowych upamiętniających zatonięcie lugrotrawlerów czubatka, cyranka, mazurek. Chętnych do wspomożenia akcji podaję konto:

Bank pko bp : 73 1020 4795 0000 9402 0101 7391 z dopiskiem- tablice.

Stella maris szczecin duszpasterstwo ludzi morza.

W trakcie jak zwykle trwały rozmowy I dysputy przy piwku I kawie.

Jeszcze jedno pytanie do zainteresowanych

- po niedzieli będę zamawiał dodatkowo czapki , kto jeszcze jest zainteresowany proszę o informację na mailu cena 26 zł/sztuka.

Spotkanie prowadził I relację sporządził wasz prezes

 

Anatol magdziak

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę