Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Spotkanie nasze rozpoczęło się nietypowo

- przeprowadzeniem statutowym wyborów nowego samorządu. Obecnych na sali 28 osób - kworum uprawniające do przeprowadzenia głosowania. Po krótkim sprawozdaniu przystąpiono do wyborów. Ponieważ nie było z sali propozycji zmian zarządu, na wniosek kolegi Zbyszka Niciaka odbyło się głosowanie kompleksowe całego zarządu.

Zebrani jednogłośnie zagłosowali za wyborem na następną kadencję zarządu w składzie:

  1.  Prezes Stowarzyszenia - Anatol Magdziak
  2. V-ce Prezes - Marian Kosmowski
  3. V-ce Prezes - Zbigniew Niciak
  4. Skarbnik - Tadeusz Wąsowicz

Następnie omówiono Bal Śledziołapa 2019. Opinie uczestników były podzielone. Sala w restauracji BULWARY wszystkim się podobała, ale konsumpcja nie wszystkim. Zespół natomiast dostał od wszystkich minusową notę - to nie był ten zespół który grał nam dwa lata i rok temu. Padły też propozycje aby następny bal zrobić w Klubie Pod Masztami, gdzie może się bawić 80 osób. Rozgorzała dyskusja nad lokalem - w klubie mniej osób ale będzie większy udział członków naszego stowarzyszenia - dotychczas na naszych balach przeważali zaproszeni goście - przyjaciele naszych przyjaciół, koledzy ze Szczecińskiego Klubu Kapitanów Ż.W., Związku Kpt.Ż.W. i oficerów, a ostatnio nawet ze Stowarzyszenia Kapitanów Jachtowych. Decyzję gdzie będzie następny bal podejmiemy na spotkaniu dnia 1-go kwietnia. Daję pod rozwagę koleżankom i kolegom, czy warto marnować nasze osiągnięcia w promocji naszego stowarzyszenia - bo doroczne bale to nasza promocja. Oczywiście decyzja będzie należała do członków naszego stowarzyszenia. Przecież my możemy być organizatorami balu , robić naszą reklamę i aby nie dokładać do imprezy. Do czasu spotkania zostałem zobligowany do zebrania ofert na bal z restauracji Bulwary i Klubu Pod Masztami. Kolega Felek Trzciński zobowiązał się zaprezentować nowy zespół, a może ktoś z kolegów zna dobry i tani zespół - za ten zespół zapłaciliśmy 2300 zł. Proszę o waszą opinię i sugestie na ten temat na e-mailu.

Gościem spotkania był kolega Jacek Jastrzębski dyrektor spółki "Gryf Inwestycje" przedstawił propozycje tablic upamiętniających flotę GRYF i TRANSOCEAN na murze Łasztowni. Treściwe i w skrócie pokazują historię floty GRYFA i TRANSOCEANU.

Na spotkanie przybył specjalista ds. digitalizacji Pan Wojciech Hawryszuk - poinformował że studio zostało w pełni wyposażone i działa. Zaprasza wszystkich koleżanki i kolegów aby zgłaszali się do niego w celu przetworzenia naszych, prywatnych zdjęć i filmów z naszej rybackiej działalności na nośniki elektroniczne - oczywiście z wyłączeniem prywatnych i niewskazanych momentów. . Tel. kontaktowy 501 693 300.

Oczywiście po części nudnej ale oficjalnej były dalsze dysputy i rozmowy przy kawie i piwku.

Relację sporządził Wasz były i obecny Prezes
Anatol Magdziak.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę