Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Wczoraj, tj 4-go lutego odbyło się nasze pierwsze robocze spotkanie w tym roku.

Było to niezwykłe spotkanie,którego gościem honorowym był Kapitan Aleksander Wałczak.

Swoją obecnością zaszczycili nas koledzy ze Szczecińskiego Klubu Kapitanów Ż.W.
Frekwencja naszych członków nadzwyczajna.

Kapitan Kapitanów w krótkich słowach zaprezentował swoją najnowszą książkę p.t.
|”PIERWSZE KROKI NA MORZU”. Prezentacja została przyjęta z ogromnym aplauzem.

Autor osobiście wręczył wszystkim uczestnikom swoje najnowsze dzieło – oczywiście wpisując każdemu odpowiednią dedykację. W uroczystości asystował Kapitanowi jego długoletni współpracownik K.Ż.W. Jacek Frydecki. Na zakończenie prezentacji wręczyłem naszemu wychowawcy miniaturę naszego znaczka szkoły – PSRM – tym samym ustanawiając Kapitana Aleksandra Walczaka honorowym członkiem naszego stowarzyszenia. Po części uroczystej krótkie omówienie spraw organizacyjnych. Zaklepano rozmieszczenie uczestników Balu Śledziołapa 2019 przy stolikach. Na stołach będzie serwowana wódka LUKSUSOWA. Przypomniałem o zaproszeniu na uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej zatonięcia KRONOSA. Dnia 17.02.2019. jak zwykle w 3-cią niedzielę miesiąca odbędzie się w Kościele Morskim msza w intencji ludzi morza o godzinie 1200. KRONOS zatonął dnia 27.02.1989, zginęła cała załoga 21 osób w tym 20 polaków oraz grecki kapitan. Po mszy w Kaplicy Martyrologium odbędzie się uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej. Na uroczystość wszystkich naszych członków zapraszam.
Po części oficjalnej trwały jeszcze rozmowy i dyskusje starych rybaków.

Relację sporządził Wasz Prezes
Anatol Magdziak.

PS.
W dniu dzisiejszym spotkałem się z kierownikiem restauracji Stara Rzeźnia, przedłożyłem listę rozmieszczenia uczestników balu przy stolikach. Bal odbędzie się w restauracji BULWARY – obok Starej Rzeźni, dojazd bez zmian jak do Starej Rzeźni.
W restauracji BULWARY jest jedna sala, dużo miejsca i na stoliki i na tańce, a wszystko na jednym poziomie żadnych schodów .
Do spotkania na sali balowej w piątek godzina 19:00.
Anatol

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę