Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

W poniedziałek dnia 03.02.2020. odbyło się nasze pierwsze spotkanie w tym roku.

Omówiono tematy: 

1/ W ramach przygotowań do obchodów 100-lecia Szkolnictwa Morskiego, organizowanych przez Komisję Konsultacyjną Stowarzyszeń Morskich zostanie wybity medal okolicznościowy. 
Koszt medalu około 20 zł brutto. 
Decyzją zarządu naszego stowarzyszenia za członków płacących składki zapłacimy z funduszy stowarzyszenia. Pozostali chętni do zakupu medalu proszę zgłaszać najlepiej emailem do mnie. 
Uzgodniłem z Panią sekretarz kpt.ż.w. Anną Wypych - Namiotko , że zamówimy hurtowo jako stowarzyszenie. Ostateczna cena będzie zależeć od ilości zleconej do wykonania. 

2/ Na wniosek Gryf Nieruchomości , uchwałą Rady Miasta Szczecina z dnia 28.01.2020. zatwierdzono nazwę "Plac Gryfitów" dla placu dawnego Gryfa. Uroczyste nadanie nazwy nastąpi po uprawomocnieniu się uchwały. My, byli pracownicy Gryfa czynnie weźmiemy udział w uroczystości, w mundurach , eksponując sztandar Gryfa przez nasz poczet sztandarowy. 

3/ Bal Śledziołapa 2020.- ustalono rozmieszczenie przy stolikach. Wielka szkoda, że z roku na rok maleje udział naszych członków w naszej prestiżowej imprezie, dzięki udziałowi uczestników zewnętrznych, naszych przyjaciół udało się zebrać wymaganą ilość uczestniow - co dalej ???? 

Relację sporządził
Wasz Prezes
Anatol Magdziak

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę