Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Spotkanie odbyło się niestety z opóźnieniem z powodu korków powstałych w wyniku zablokowania Szczecina przez remonty ulic. Pomimo trudności komunikacyjnych frekwencja dopisała.

Omówiono tematy:
1/ przebieg inauguracji roku akademickiego 2017/2018 Akademii Morskiej w Szczecinie,
na której nasi koledzy otrzymali odznaki zasłużony pracownik morza z rąk Rektora AM, a przyznane przez Wojewodę Zachodniopomorskiego na wniosek zarządu naszego stowarzyszenia. Odznaki otrzymali koledzy :
Bielawski Józef, Kuriata Wincenty, Jędrzejczyk Maksymilian,
- Klimko Władysław, Roman Sidor i Niciak Zbigniew – z powodu ważnych spraw byli nieobecni, w ich imieniu odznaki odebrał v-ce prezes kolega Marian Kosmowski.

2/ czyszczenie tabliczek na pomniku – tym którzy nie powrócili z morza – przed 1-szym
listopada, kiedy pogoda dopisze kolega Marian Linka powiadomi kolegów telefonicznie.

3/ spotkanie noworoczne – ustalono termin spotkania na 08.01.2018. – upoważniono mnie do negocjacji z panią Wandą na temat menu i ceny.

4/ bal śledziołapa – rozmawiałem z szefem zamkowej restauracja powinna być gotowa do naszego balu, alternatywnie na starej rzeźni. Na następnym spotkaniu powiadomię.

5/ ze względu na korki komunikacyjne spowodowane remontami ulic następne spotkanie odbędzie się dnia 06.11.2017. ale o godzinie 1800. – to będzie test ilu członków czyta pocztę.

spotkanie prowadził i relację sporządził
Wasz prezes
Anatol Magdziak
 

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę