Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Frekwencja jak zwykle dopisała, omówiono tematy:

1/ Bal Śledziołapa 2020 - jest za nami. Po balu uczestnicy wyrażali bardzo pozytywne opinie i życzenia następnych tak udanych Bali Śledziołapa. Niestety udział w imprezie naszych członków z roku na rok maleje. Przed podjęciem decyzji o organizacji następnego balu zebrani zdecydowali abym uzyskał od restauratora ceny przy udziale 80-ciu i powyżej 100 osób. Decyzję podejmiemy na następnym spotkaniu, które odbędzie się dnia 06.04.2020. 

2/ Zapoznałem zebranych ze scenariuszem Performance,u Szczecińska Keja 2020 , które odbędzie się dnia 7-go marca br. w godzinach 1700 - 2100 - Sala Iluzjon, Centrum Euroregionu Stara Rzeźnia, Prowadzenie : Anna Jakubczak i Roksana Malicka. Na imprezę zostali zaproszeni wszyscy członkowie stowarzyszenia wraz z rodzinami. 

3/ Odczytałem i zapoznałem zebranych z treścią zaproszenia ks. Stanisław Flisa na uroczystą mszę pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi, która odbędzie się dnia 15 marca o godzinie 1200 z okazji 100 - nej rocznicy zaślubin Polski z morzem i 75-tą rocznicą powrotu Pomorza Zachodniego do Ojczyzny, z prośbą o przybycie ze sztandarem i pocztem sztandarowym. 
Z braku chętnych do pocztów sztandarowych zdecydowano , że wystąpimy tylko ze sztandarem GRYFA / bez sztandaru P.S.R.M. i TRANSOCEANU/. 
Oczywiście wszyscy członkowie stowarzyszenia są zaproszeni do udziału wraz z rodzinami, a kto ma mundur proszony jest przybycie w mundurze. 

4/ MEDAL 100 LECIA SZKOLNICTWA MORSKIEGO - przypomniałem zebranym, że za aktywnych członków naszego stowarzyszenia i płacących składki członkowskie - za medali zapłacimy z naszej kasy. Również dodatkowe zamówienia kolegów zostały zamówione. Koszt około 20 zł za sztukę - dokładna cena zależy od ilości zamówionych. 
Dnia 03.03.2020. potwierdziłem zamówienie na 80 szt, kto jeszcze potrzebuje proszę zgłaszać do końca tygodnia. 

5/ Odznaka Zasłużony Pracownik Morza - wystąpimy o przyznanie kolegom którzy jeszcze nie otrzymali. 
Reszta czasu upłynęła na koleżeńskich dyskusjach głównie o problemach zdrowotnych przy piwku i kawie. 

Spotkanie prowadził i relację sporządził
Wasz Prezes Anatol Magdziak

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę