Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Frekwencja jak zwykle dopisala. Szeregi nasze zasilił kolega bohdan drzewieniecki – absolwent 1967 naszej psrm – wydiał mechaniczny .

Omówiono tematy:

  1. Inauguracja roku akademickiego akademii morskiej – członkowie naszego stowarzyszenia czynnie I licznie przybyli pod pomnik „tym, którzy nie powrócili z morza” w piątek 28.09.2018. Godz. 1800 na uroczysty apel I złożenie kwiatów, oraz na sameą inaugurację w sobotę 29.09.2018. Godzina 1100 – ppzybyli w mundurach – było nas widać – zauważyli to min. Żeglugi oraz rektor, który przekazał serdeczne podziękowania .
  2. Spotkanie noworoczne 2019 – dnia 07.01.2019. Godzina 1700 – po rozmowie z panią wandą cena za udział wyniesie 60 zł/osoba. Na listopadowym spotkaniu proszę zgłaszać akces.
  3. Dnia 21.10.2018. O godz. 1200 odbędzie się msza za ludzi morza w kościele pw. Św. Ducha, a po mszy w kaplicy ludzi morza odbędzie się uroczyste odsłonięcie tablicy upamiętnającej tragedię m/t mazurek – ufundowaną przez gryf nieruchomości.
  4. Po uroczystości fundator zaprasza na uroczysty obiad. Proszę o masowy udział w uroczystości, a kto posiada mundur proszę o przybycie w mundurze.
  5. Przed święrem zmarłych odbędzie się czyszczenie tabliczek przy pomniku ”tym, którzy nie powrócili z morza” o czasie akcji na kilka dni przed powidomi kolega marian linka.
  6. Dnia 13.10.2018. O godzinie 2000 w kościele pw. Sw. Jana ewangelisty w szczecinie odbedzie się uroczysty koncert chórów collegium maiorum zut w szczecinie oraz
    Wandsbeker sinfonie orchester z hamburga na ktory serdecznie zaprasza nasz kolega wojtek zawadzki jeden z głównych głosów w chórze. Wsręp wolny.
  7. Następne spotkanie dnia 05.11.2018.

Relację sporządził wasz prezes

Anatol Magdziak

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę