Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Spotkanie otworzył i prowadził Prezes stowarzyszenia czyli ja. Frekwencja jak zwykle dopisała.


Omówiono tematy:
 1. Konieczność rozliczania się w Urzędzie Skarbowym.
  W związku z wymogiem rozliczana się corocznego w urzędzie skarbowym nawet organizacjom pozarządowym utrzymujących się tylko ze składek – non profit – składki nie są opodatkowane, ale jest obowiązek składania corocznego CIT – 8 . Dlatego też zaszła konieczność załatwienia NIP aby się[A1] móc rozliczać, a żeby otrzymać NIP należało załatwić:
  • REGON
  • podstawę prawną na używanie adresu siedziby ul. Wały Chrobrego ½ oraz podstawę prawną na użytkowanie lokalu w Akademii Morskiej
   Te sprawy załatwiłem – mamy niezbędne papiery i 2-go lutego złożyłem wniosek o NIP.
  • za około 2-3 tygodnie powinniśmy otrzymać NIP i wtedy złożymy CIT-8 sporządzony przez księgową na podstawie sprawozdania finansowego za 2015 sporządzonego przez naszą nie zastąpioną kasę koleżankę Elę Zawadzką.
 2. Bal ŚLEDZIOŁAPA 2016 – uzgodniono z zainteresowanymi miejsca przy stolikach, dnia 2-go lutego ustalono z kierownikiem restauracji Zamkowa rozkład stolików – na stolikach będą nazwiska szefa stolika.
 3. Na bal przybędzie Pani redaktor Kuriera Szczecińskiego wraz z fotoreporterem aby zrobić krótki reportaż, wywiady i fotki z naszej dorocznej imprezy.
 4. Następne spotkanie odbędzie się dnia 07.03.2016.
Relację sporządził Wasz Prezes Anatol Magdziak

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę