Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Na nasze kolejne spotkanie stawili się prawie wszyscy członkowie – niespodziewana frekwencja. Omówiono sprawy:

  1. Tradycyjnie przed Świętem Zmarłych członkowie naszego stowarzyszenia przeprowadzili kolejne czyszczenie i konserwację tabliczek przy pomniku „Tym , którzy nie powrócili z morza” – prawdziwe i szczere podziękowania wszystkim uczestnikom akcji. Pełna relacja na portalu Infomare.pl – morski portal informacyjny.
  2. 2/ Otrzymaliśmy imienne zaproszenie jako stowarzyszenie od organizatorów imprezy „ Niepodległość na maszt” do czynnego udziału w tej imprezie, która odbędzie się dnia 11.11.2018. o godzinie 11:00 na terenie Starej Rzeźni. Prośba organizatorów o masowy udział w imprezie i o ile możliwe w mundurach – aby nas ludzi morza było widać.
  3. Sztandary Gryfa i Transoceanu - zebrani zobligowali mnie do prowadzenia rozmów z Urzędem morskim aby umieścić je w gablotach na miejscu honorowym w byłym naszym ratuszu przy Pl. Batorego 4.
  4. Spotkanie Noworoczne 2019 – poinformowałem zebranych o tym, że otrzymaliśmy zgodę Akademii na organizację imprezy w klubie „Pod Masztami” dnia 07.01.2019. godz. 1700 – koszt 60 zł od osoby. Nasze następne spotkanie odbędzie się dnia 03.12.2018. – jest to termin zgłaszania uczestnictwa w imprezie i oczywiście wpłaty. Do udziału zapraszamy wszystkich członków stowarzyszenia wraz z osobami towarzyszącymi .
  5. Bal Śledziołapa 2019 – 08.02.2019. – koszt 145 zł/osoba – proszę zgłaszać chęć udziału – w zależności od ilości uczestników bal odbędzie się lub na Starej Rzeźni lub w lokalu obok. Proszę zaprosić jak najwięcej przyjaciół i znajomych. Zgłaszać udział do 08. - go stycznia 2019 wraz z dokonaniem wpłaty. Nie będą dokonywane rezerwacie bez wpłat.
  6. Statuetka „Wilk Morski” – jak co roku z okazji Święta Szkoły kapituła przyznaje tytuł Wilka Morskiego absolwentom wszystkich szkół z Wałów Chrobrego, którzy nadal uprawiają swój zawód.
  7. Kandydatury do tytułu należy zgłaszać do 15-go kwietnia 2019. Zebrani wydelegowali z naszego grona kolegę Zbyszka Ferlasa. 7/ Spotkanie Opłatkowe 2018 – jeszcze nie mam terminu i kosztów od organizatorów. Jak tylko otrzymam taką informację powiadomię koleżanki i kolegów.
  8. Następne spotkanie dnia 03.12.2018.

Relację sporządził
Wasz Prezes
Anatol Magdziak

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę