Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Dnia 3-go września odbyło się nasze pierwsze powakacyjne spotkanie. Frekwencja jak na po wakacjach wysoka 26 osób. Głównymi tematami spotkania były:

1.Zgłoszenie Kandydatów na ławników Izby Morskiej.


Ustalono termin następnego spotkania na 01.10.2007. o godz. 17:00 w tym samym miejscu.
2.Spotkanie plenerowe w Ośrodku Wypoczynkowym „Pasat” w Trzebieży.

Ad. 1. W związku z zakończeniem kadencji ławników Izby Morskiej w Szczecinie z końcem 2007 roku, izba zwróciła sie z zapytaniem o chętnych do podjęcia obowiązków ławnika. Z naszego stowarzyszenia jak dotąd zgłosiło się trzech kandydatów. Kto zostanie zatwierdzony dowiemy się pod koniec roku.

Ad.2. Jak poprzednio informowałem, na życzenie ogółu koledzy Józek i Dzidek zrobili rozeznanie i zaproponowali Ośrodek Wypoczynkowy Pasat w Trzebieży. Zarezerwowałem miejsce na 30 osób w dniach 14-16.09.2007. Zgłosiło akces i wpłaciło zaliczkę na 19 osób.

Zostałem zobowiązany przez zebranych do realizacji naszego dorocznego spotkania plenerowego. Po części oficjalnej tradycyjnie dyskusje i rozmowy koleżeńskie.

Ustalono termin następnego spotkania na 01.10.2007. o godz. 17:00 w tym samym miejscu.Wasz Prezes

Anatol

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę