Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Msza św. w intencji ofiar katastrofy s/t "BRDA"

Witam koleżanki i kolegów

Wczoraj tj. 19.05. o godzinie 12:00 w Kościele Morskim odbyła się Msza św. w intencji ofiar katastrofy s/t "BRDA", a na zakończenie mszy w "Kaplicy Martyrologium Morskiego"nasz kolega Wojciech Zawadzki - projektant - odsłonił tablicę pamiątkową, a ks. Stanisław Flis poświęcił. Podczas tak mszy jak i przy odsłonięciu tablicy padło z ust ks. Stanisława dużo ciepłych słów pod adresem naszego stowarzyszenia. Ja ze swej strony chciałbym serdecznie podziękować koleżankom i kolegom za udział w uroczystości - było nas naprawdę widać. Po odsłonięciu tablicy w świetlicy kolega Zbigniew Ferlas dokonał krótkiej prezentacji i wykładu na temat tej katastrofy.

Szczególne podziękowania należą się kolegom ; Zbyszkowi Ferlasowi za przygotowanie i prowadzenie prezentacji oraz kolegom z pocztu sztandarowego : Krystian Klimasiński, Włodek Dudziński i Tadeusz Wiśniewski.

W załączeniu krótka relacja fotograficzna wykonana przez kolegę Jacka Jastrzębskiego.

Pozdrowienia/Anatol Magdziak

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę