Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Tak pięne miesce wynalazł i załatwił nasz kolega Leszek Miś. Pogoda jesienna, pochmurno, trochę wiało, ale miła koleżeńska atmosfera przy wsparciu środków rozgrzewających sprawiła ,że przybyli koledzy i koleżanki z osobami towarzyszącymi spędzili mile i wesoło czas.

Ośrodek położony nad samym brzegiem Jeziora Ińsko, przytulny, domki ciepłe i sympatyczne, właściciele mili i gościnni.Wielka szkoda, że nie wszyscy koledzy, którzy się zdeklarowali nie dotarli na to spotkanie. Naprawdę mają czego żałować. 
Zgodnie z programem w piątek po południu gril przy piwku i muzyce. Niestety nasze apetyty przerosły oczekiwania i zaszła nagła potrzeba dodatkowych kontenerów browarka. Właściciel ośrodka wpomół spragnionych. 
Sobota - kto mógł to połowił przed śniadaniem. Po śniedanku wędkarze próbowali coś złowić, baletmistrze kontynuowali imieniny Eli. Po obiadku spacerki i zajęcia w grupach. Sobotni wieczór - kolacja przy świecach i nastrojowej muzyce. W sąsiednim skrzydle kolega Leszek Miś obchodził swoje 60-te urodziny wraz z jubilatką małżonką. Przy wspólnej muzyce pod dyrekcją Julka Cwynara obie grupy się zintegrowały, piękna i szalona zabawa. 
Po północy niezmordowany Tadzio Wińszczyk zainicjował następne imieniny / poprzedniej nocy naszej "kasie Eli"/, tym razem padło na prezesową Wiesię. 
Imieniny trwały prawie do białego rana. W niedzielę rano na molo na rabach było tylko kilku zatwardziałych wędkaży.Po śniadanku, zajęcia w grupach, wytrwali trochę wędkowali, spacery do Ińska na ciepłe wędzone sieje i sielawy, a po obiedzie niestety przyszedł czas pożegnania, wszyscy rozjechali sie do domów z obietnicą spotkania w przyszły roku.
Poniżej kronika pobytu w oku kamery, szkoda że z samych baletów zdjęcia się nie udały.

Zdjęcia znajdują się w sekcji "Galeria Wspomnień"

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę