Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Uczelnia Konkurs MEWy

20.12.2020

Przyszłość energetyki wiatrowej na morzu

Wizjonerskie projekty, inspirujące pomysły to efekt pracy i pasji kilkudziesięciu osób: uczniów, studentów i doktorantów oraz członków komisji konkursowej. Zakończyła się pierwsza edycja Konkursu MEWy – Trendy i wizje rozwoju morskiej energetyki wiatrowej – organizowanego przez Akademię Morską w Szczecinie i Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.
17.12.2020

To oni pojadą na morską farmę wiatrową

Morska Energetyka Wiatrowa
Zakończyła się pierwsza edycja Konkursu MEWy – Trendy i wizje rozwoju morskiej energetyki wiatrowej – organizowanego przez Akademię Morską w Szczecinie i Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. Wśród wielu nagród zapewnionych przez licznych partnerów Konkursu z branży energetyki, logistyki i gospodarki morskiej znalazła się unikalna pozycja: wyjazd na morską farmę wiatrową RWE Renewables – ARKONA. Trzej laureaci w kategorii studentów i doktorantów już w przyszłym roku odwiedzą osobiście to niedostępne na co dzień miejsce.
08.12.2020

Mamy zwycięzców

W wyniku prac komisji konkursowej, a przede wszystkim: w wyniku ciężkiej pracy uczestników, ich starań i prezentacji wizjonerskich pomysłów na temat trendów rozwoju Morskiej Energetyki Wiatrowej - możemy z dumą ogłosić ZWYCIĘZCÓW Konkursu #MEWy!
03.12.2020

Partnerzy Konkursu MEWy

Partnerzy Konkursu MEWy
Pierwszą edycję wyjątkowego Konkursu na temat Morskiej Energetyki Wiatrowej - MEWy - wsparło wiele firm i instytucji, dla których rozwój sektora energetyki morskiej jest istotnym tematem.
21.11.2020

NAGRODY w Konkursie MEWy

W puli nagród pieniężnych znalazło się aż 10 000 PLN, a także tablet, smartfon oraz ekologiczne gadżety, jak elektryczna hulajnoga. Uczestnicy Konkursu MEWy grają także o płatne staże w firmach z branży offshore i energetyki wiatrowej.
15.11.2020

We „fuel” the future - Offshore Wind Energy contest

The Maritime University of Szczecin and the Marshal's Office of the West Pomeranian Voivodeship toghether with Polish Wind Energy Association would like to invite you to take part in a visionary international competition:
15.11.2020

KONKURS MEWy - szukamy pomysłów na rozwój Morskiej Energetyki Wiatrowej!

Akademia Morska w Szczecinie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Energetyki Wiatrowej zapraszają do udziału w wizjonerskim konkursie: „Trendy i wizje rozwojowe morskich elektrowni wiatrowych”.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę