Ważne informacje o uczelni w związku z KORONAWIRUSEM - Zmiany w trybie funkcjonowania uczelni - Akademia Morska w Szczecinie
Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Uwaga – w życie weszło nowe Zarządzenie Rektora regulujące sprawy ograniczeń w funkcjonowaniu uczelni w związku ze stanem epidemii Covid-19. Administracja uczelni pracuje w trybie hybrydowym. Istotne zmiany to: mieszany tryb pracy jednostek administracji uczelni, a także możliwość zarządzenia nauki i pracy zdalnej w przypadku wystąpienia zagrożenia zakażeniem wirusem SARS-Cov2.

Prosimy uprzejmie, by ograniczyć do minimum kontakt bezpośredni tam, gdzie to tylko możliwe, a z jednostkami administracyjnymi kontaktować się telefonicznie lub elektronicznie: e-mail, aplikacje etc.

Do odwołania przedłuża się zawieszenie organizacji konferencji, wydarzeń oraz imprez – z wyłączeniem tych, organizowanych online, wyjazdów na konferencje krajowe i zagraniczne.

W działalności sportowej bądź kulturalnej prowadzonej przez uczelnię trzeba bezwzględnie stosować obostrzenia określone w rozporządzeniach Rady Ministrów – tzn. wypełniać wszelkie procedury bezpieczeństwa; w przypadku braku możliwości spełnienia warunków wymaganych ustawowo, działalność nie będzie mogła być prowadzona.

Pełna treść Zarządzenia JM Rektora:
 

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę