Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Studenci AMS powołali akcję pomocy potrzebującym - są gotowi dostarczać podstawowe zakupy - żywność, leki - osobom, które nie mogą lub boją się wyjść do sklepu samodzielnie. Brawo!

Studenci Koła Ligi Morskiej i Rzecznej Akademii Morskiej w Szczecinie zadeklarowali pomoc potrzebującym, głównie seniorom, znajdującym się w grupie najwyższego ryzyka. Jeżeli nie mają kogo poprosić o pomoc, mogą zawsze zgłosić się pod numer 792 147 008. "Zależy nam na Waszym zdrowiu i bezpieczeństwie" - zwracają się do potrzebujących seniorów i zapewniają, że odpowiedzą na wszystkie zapytania możliwie najszybciej.

Jeśli jesteśmy w stanie zrobić zakupy dla siebie i rodziny, a wiemy, że wśród sąsiadów znajdują się osoby, którym być może potrzebne jest takie wsparcie - pomagajmy sobie w tym trudnym i wymagającym dla nas czasie. 

Apelujemy też do wszystkich - by w dalszym ciągu bezwzględnie stosować zasady osobistego bezpieczeństwa tak, by nie zagrozić sobie, a ponad wszystko - osobom, którym chcemy pomóc. 

 

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę