Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Nie wydajemy skierowań na praktyki, nie wysyłamy na promy, wstrzymane zostały praktyki lądowe. Rozliczenie praktyk w Dziale Spraw Morskich i Praktyk będzie możliwe po ustabilizowaniu się sytuacji.

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktycznych do 1 kwietnia 2020 - Dział Spraw Morskich i Praktyk AMS podjął decyzję o wstrzymaniu praktyk: nie wydajemy skierowań na praktyki, nie wysyłamy na promy, wstrzymane zostały praktyki lądowe. 

Wstrzymana zostaje grupa studencka, która miała rozpocząć praktykę na Nawigatorze XXI od 23.03. Grupa, która w tej chwili odbywa praktykę na statku została objęta zakazem opuszczania pokładu statku, dla zachowania bezpieczeństwa wprowadziliśmy także zakaz wchodzenia na pokład osób spoza wymienionej grupy studentów i załogi. 

Kontrakty indywidualne na długich praktykach morskich pozostają w gestii armatorów. 

Prosimy studentów, żeby ograniczyli się do kontaktów mailowych i telefonicznych, praktyki rozliczane będą po ustabilizowaniu się sytuacji. Dział praktyk od przyszłego tygodnia będzie obsługiwany częściowo zdalnie. Prosimy o rozsądek i ograniczenie kontaktów bezpośrednich.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę