Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

W związku z licznymi pytaniami i wątpliwościami odnośnie terminu powrotu studentów na zajęcia na terenie uczelni informujemy, że TAKI TERMIN NIE ZOSTAŁ JESZCZE OKREŚLONY. Studenci o wszelkich zmianach w sposobie prowadzenia zajęć dydaktycznych zostaną poinformowani z wyprzedzeniem. Szczegóły w oświadczeniu Pani prorektor ds. kształcenia, dr inż. Agnieszki Dei.

Szanowne Studentki,
Szanowni Studenci, 

w związku z licznymi zapytaniami o proces uruchomienia działań dydaktycznych i powrót na Uczelnię informujemy, że decyzja o uruchomieniu procesu kształcenia nastąpi tylko po uzyskaniu oficjalnej decyzji Minsterstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. 

Zarząd Uczelni opracowuje procedury bezpiecznego powrotu na Uczelnię i do Akademików dla określonych grup studenckich wskazanych i bezpośrednio informowanych przez dziekanaty poszczególnhych wydziałów,  a które wejdą w życie po zniesieniu ograniczeń dotyczących funkcjonowania uczelni wyższych. O szczegółach zostaniecie Państwo poinformowani indywidualnie przez pracowników dziekanatów z odpowiednim wyprzedzeniam. 
Z wyrazami szacunku 
Prorektor ds. Kształcenia
dr inż. Agnieszka Deja

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę