Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Dołączyliśmy do akcji "Brawa dla was": 7 kwietnia - z okazji Światowego Dnia Zdrowia - o godz. 13:00 w całej Polsce każdy oddzielnie, a jednak razem - wyraziliśmy wdzięczność lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom, laborantom, salowym - wszystkim pracownikom służby zdrowia, którzy z pełnym poświęceniem od tygodni walczą z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa.

AMS wdzięczność medykom wyraziła poprzez sygnał z pokładu statku Nawigator XXI. To sposób, w jaki ogłaszamy najistotniejsze dla naszej akademickiej społeczności momenty - a okazja, by podziękować pracownikom służby zdrowia - jest właśnie takim momentem. 

Od kilku tygodni w Akademii Morskiej w Szczecinie organizujemy się, by pomóc osobom potrzebującym w trudnym czasie zagrożenia i izolacji. Nasi studenci wspierają seniorów oraz lekarzy, wyręczając ich w codziennych obowiązkach, jak zrobienie podstawowych zakupów czy choćby wyprowadzenie psa na spacer. Kto może, wspiera centra krwiodawstwa, oddając krew. Nasi pracownicy uruchomili wszystkie siły, by wspomóc medyków drukowaniem elementów do wyrobu środków ochrony osobistej. Wszystko to wsparcie, jakiego możemy udzielić służbie zdrowia i wszystkim potrzebującym. 

W Światowym Dniu Zdrowia dodatkowo symbolicznie wyraziliśmy wdzięczność, a dzięki głośnemu sygnałowi z pokładu statku zaznaczyliśmy to, co najważniejsze - że w trudnej sytuacji możemy być razem. Mamy nadzieję, że dzięki temu sygnałowi, szczecinianie pamiętają, że mimo izolacji, mozemy działać wspólnie. 

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę