Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Uczelnia Ważne informacje o uczelni w związku z KORONAWIRUSEM

24.03.2020

Zawieszenie zajęć dydaktycznych do 17 kwietnia

Informujemy, że na podstawie zarządzenia JM Rektora Akademii Morskiej w Szczecinie przedłużamy zawieszenie WSZYSTKICH zajęć dydaktycznych do 17 kwietnia 2020 r. Do 10 kwietnia utrzymane zostaną także ograniczenia w bezpośrednim dostępie do uczelni.
20.03.2020

Składanie wniosków o świadczenia dla studentów i doktorantów w czasie ograniczonego dostępu do Uczelni

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania Akademii Morskiej w Szczecinie w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19 informujmy, że studenci i doktoranci mogą składać wnioski o świadczenia poprzez ePUAP lub operatora pocztowego.
16.03.2020

Ważne informacje o pracy uczelni

Decyzją JM Rektora z piątku, 13 marca - większość jednostek AMS pracuje dla Was zdalnie oraz pełni dyżury. Prosimy o kontakt telefoniczny oraz mailowy, by ustalić sposób lub termin załatwienia sprawy.
16.03.2020

Obrony prac - ważne info

W odpowiedzi na zadawane przez Was pytania - obrony prac na wszystkich poziomach studiów - I, II i III stopnia - zostały wstrzymane razem ze wstrzymaniem procesu dydaktycznego, tj. do 1 kwietnia (z możliwością przedłużenia tego terminu).
16.03.2020

Studenci z pomocą dla seniorów

Studenci AMS powołali akcję pomocy potrzebującym - są gotowi dostarczać podstawowe zakupy - żywność, leki - osobom, które nie mogą lub boją się wyjść do sklepu samodzielnie. Brawo!
16.03.2020

Kursy e-learningowe już dostępne

UWAGA, studenci - śledźcie swoje konta w Wirtualnej Uczelni, sprawdzajcie pocztę e-mail. Już dzisiaj pierwsze zadania i kursy online czekają na Was na uczelnianej platformie e-learningowej.
16.03.2020

Infolinia dla powracających zza granicy

Wszystkim studentom powracającym z zagranicznych praktyk lub kontraktów - polecamy infolinię MSZ: +48 22 52 38 880
13.03.2020

Praca zdalna i dyżury pracowników uczelni

Decyzją JM Rektora, dr. hab. inż. kpt. ż.w. Wojciecha Ślączki, prof. AMS, od 16 do 27 marca administracja uczelni będzie pracować zdalnie, a w jednostkach uczelni pełnione będą dyżury.
13.03.2020

UWAGA - informacja na temat zdalnego nauczania dla studentów Wydziału Nawigacyjnego

Studenci Wydziału Nawigacyjnego zaczynają zajęcia we wdrażanym systemie nauczania na platformie e-learningowej MOODLE. Informacje dla kolejnych wydziałów będziemy publikować w najbliższych dniach.
13.03.2020

Praktyki studenckie - co powinieneś wiedzieć?

Nie wydajemy skierowań na praktyki, nie wysyłamy na promy, wstrzymane zostały praktyki lądowe. Rozliczenie praktyk w Dziale Spraw Morskich i Praktyk będzie możliwe po ustabilizowaniu się sytuacji.
12.03.2020

To nie dodatkowe ferie - prosimy o zachowanie podstawowych zasad

UWAGA - przypominamy! Okres zawieszenia zajęć to nie dodatkowe ferie, to czas, w którym możemy zwiększyć swoje bezpieczeństwo.
12.03.2020

Ważność legitymacji studenckich

Na wniosek Parlamentu Studentów RP, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wydało rozporządzenie przedłużające ważność studenckich legitymacji.
11.03.2020

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH W AMS

Zajęcia dydaktyczne zawieszone od 12.03 do 01.04. W związku z dynamiczną sytuacją rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz decyzjami zapadającymi na różnych szczeblach krajowej administracji, JM Rektor Akademii Morskiej w Szczecinie dr hab. inż. kpt. ż.w. Wojciech Ślączka, prof. AMS, podjął decyzję o zawieszeniu zajęć dydaktycznych w naszej uczelni.
10.03.2020

WAŻNE informacje na temat KORONAWIRUSA

Za Ministerstwem Zdrowia przedstawiamy podstawowe informacje - co musimy wiedzieć o koronawirusie?
10.03.2020

UWAGA - odwołane imprezy i wydarzenia

Kurs maturalny Pitagoras 2020, Dzień Otwarty AMS, Legia Akademicka i inne - w związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19 wstrzymujemy imprezy i wydarzenia.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę