Ustawienia dostępności

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Uczelnia Ważne informacje o uczelni w związku z KORONAWIRUSEM

03.04.2020

Druk 3D dla medycyny

Akademia Morska w Szczecinie włączyła się do szczecińskiej akcji Druk 3D dla medycyny - przyłączają się do niej przedsiębiorstwa, instytucje i osoby prywatne, które dysponują drukarkami 3D i gotowe są produkować niezbędne elementy, z których składają się przyłbice oraz okulary zabezpieczające dla służb medycznych.
01.04.2020

Nowe ograniczenia - pytania i odpowiedzi

Od 1 kwietnia obowiązują w Polsce kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się, wydano także zalecenia dotyczące sklepów, miejsc pracy oraz kwarantanny po powrocie z zagranicy.
31.03.2020

Nowe ograniczenia w przemieszczaniu się - walka z epidemią

UWAGA - Ministerstwo Zdrowia podejmuje kolejne kroki w walce z rozprzestrzenianiem epidemii COVID-19. Od środy 1 kwietnia zaczną obowiązywać nowe restrykcje związane z przemieszczaniem się.
31.03.2020

UWAGA – studencka pomoc potrzebna

Okręgowa Izba Lekarska organizuje wsparcie dla lekarzy – wśród młodzieży szukają chętnych, by w ramach wolontariatu pomóc lekarzom.

Zwolnienie z opłat za akademik - kwietniowe opłaty zawieszone dla nieobecnych

Decyzją JM Rektora studenci i doktoranci, którzy w związku z zawieszeniem zajęć dydaktycznych opuścili domy studenckie na ten okres, zostają zwolnieni z miesięcznej opłaty.

UWAGA – od 25 marca obowiązują nowe obostrzenia

W związku z epidemią koronawirusa w Polsce Ministerstwo Zdrowia wprowadza nowe zasady bezpieczeństwa, dotyczące głównie ograniczeń w przemieszczaniu się.

Wprowadzenie uproszczonej procedury wykwaterowania z domów studenckich

W związku z zapowiedzią wprowadzenia przez rząd ograniczenia w przemieszczaniu się obywateli od dnia 25.03.2020, informujmy, że wprowadzona została uproszczona procedura wykwaterowania z domów studenckich dla osób obecnie zamieszkujących Studenckie Domy Marynarza.

Zawieszenie zajęć dydaktycznych do 17 kwietnia

Informujemy, że na podstawie zarządzenia JM Rektora Akademii Morskiej w Szczecinie przedłużamy zawieszenie WSZYSTKICH zajęć dydaktycznych do 17 kwietnia 2020 r. Do 10 kwietnia utrzymane zostaną także ograniczenia w bezpośrednim dostępie do uczelni.
20.03.2020

Składanie wniosków o świadczenia dla studentów i doktorantów w czasie ograniczonego dostępu do Uczelni

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania Akademii Morskiej w Szczecinie w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19 informujmy, że studenci i doktoranci mogą składać wnioski o świadczenia poprzez ePUAP lub operatora pocztowego.
16.03.2020

Ważne informacje o pracy uczelni

Decyzją JM Rektora z piątku, 13 marca - większość jednostek AMS pracuje dla Was zdalnie oraz pełni dyżury. Prosimy o kontakt telefoniczny oraz mailowy, by ustalić sposób lub termin załatwienia sprawy.

Obrony prac - ważne info

W odpowiedzi na zadawane przez Was pytania - obrony prac na wszystkich poziomach studiów - I, II i III stopnia - zostały wstrzymane razem ze wstrzymaniem procesu dydaktycznego, tj. do 1 kwietnia (z możliwością przedłużenia tego terminu).
16.03.2020

Studenci z pomocą dla seniorów

Studenci AMS powołali akcję pomocy potrzebującym - są gotowi dostarczać podstawowe zakupy - żywność, leki - osobom, które nie mogą lub boją się wyjść do sklepu samodzielnie. Brawo!

Kursy e-learningowe już dostępne

UWAGA, studenci - śledźcie swoje konta w Wirtualnej Uczelni, sprawdzajcie pocztę e-mail. Już dzisiaj pierwsze zadania i kursy online czekają na Was na uczelnianej platformie e-learningowej.
16.03.2020

Infolinia dla powracających zza granicy

Wszystkim studentom powracającym z zagranicznych praktyk lub kontraktów - polecamy infolinię MSZ: +48 22 52 38 880
13.03.2020

Praca zdalna i dyżury pracowników uczelni

Decyzją JM Rektora, dr. hab. inż. kpt. ż.w. Wojciecha Ślączki, prof. AMS, od 16 do 27 marca administracja uczelni będzie pracować zdalnie, a w jednostkach uczelni pełnione będą dyżury.
13.03.2020

UWAGA - informacja na temat zdalnego nauczania dla studentów Wydziału Nawigacyjnego

Studenci Wydziału Nawigacyjnego zaczynają zajęcia we wdrażanym systemie nauczania na platformie e-learningowej MOODLE. Informacje dla kolejnych wydziałów będziemy publikować w najbliższych dniach.
13.03.2020

Praktyki studenckie - co powinieneś wiedzieć?

Nie wydajemy skierowań na praktyki, nie wysyłamy na promy, wstrzymane zostały praktyki lądowe. Rozliczenie praktyk w Dziale Spraw Morskich i Praktyk będzie możliwe po ustabilizowaniu się sytuacji.
12.03.2020

To nie dodatkowe ferie - prosimy o zachowanie podstawowych zasad

UWAGA - przypominamy! Okres zawieszenia zajęć to nie dodatkowe ferie, to czas, w którym możemy zwiększyć swoje bezpieczeństwo.
12.03.2020

Ważność legitymacji studenckich

Na wniosek Parlamentu Studentów RP, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wydało rozporządzenie przedłużające ważność studenckich legitymacji.
11.03.2020

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH W AMS

Zajęcia dydaktyczne zawieszone od 12.03 do 01.04. W związku z dynamiczną sytuacją rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz decyzjami zapadającymi na różnych szczeblach krajowej administracji, JM Rektor Akademii Morskiej w Szczecinie dr hab. inż. kpt. ż.w. Wojciech Ślączka, prof. AMS, podjął decyzję o zawieszeniu zajęć dydaktycznych w naszej uczelni.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę