Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Uczelnia Ważne informacje o uczelni w związku z KORONAWIRUSEM

14.05.2021

#SZCZEPIMYSIĘ!

Czy pamiętacie, że od kilku dni WSZYSCY już mogą zarejestrować się na szczepienie przeciwko COVID-19? Jak to zrobić?
22.03.2021

Do 9 kwietnia zdalne kształcenie. W jednostkach administracyjnych dyżury

W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem epidemii COVID-19, a co za tym idzie pogłębieniem obostrzeń na terenie całego kraju - do odwołania wprowadzamy ograniczenia w funkcjonowaniu uczelni.
24.02.2021

Nauka w formie hybrydowej do końca roku akademickiego 2020/21

UWAGA - Studenci! Zarządzeniem Rektora nr 14/2021 przedłużamy zajęcia w formie hybrydowej od 28 lutego do końca roku akademickiego 2020/21.
29.11.2020

W grudniu i styczniu część studentów wraca na uczelnię

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora nr 116/2020 - część zajęć laboratoryjnych, które nie mogą zostać zrealizowane w formie kształcenia na odległość, w grudniu i styczniu odbędzie sie w siedzibie uczelni.
05.11.2020

UWAGA - przedłużamy termin nauki w trybie zdalnym

Decyzją Prorektora ds. Kształcenia, dr. inż. Grzegorza Stępnia, w oparciu o Zarządzenie Rektora Nr 85/2020 - proces dydaktyczny w trybie zdalnym potrwa do 29 listopada 2020 na wszystkich wydziałach i kierunkach.
26.10.2020

Kolejne ograniczenia w funkcjonowaniu uczelni

Zgodnie z obowiązującym Zarządzeniem Nr 85/2020 Rektora Akademii Morskiej w Szczecinie – informujemy o ograniczeniach w funkcjonowaniu uczelni. Od 27 października WSZYSTKIE zajęcia dydaktyczne będą prowadzone w trybie zdalnym. Taka sytuacja potrwa do 8 listopada.
12.10.2020

Zmiany w trybie funkcjonowania uczelni

Uwaga – w życie weszło nowe Zarządzenie Rektora regulujące sprawy ograniczeń w funkcjonowaniu uczelni w związku ze stanem epidemii Covid-19. Administracja uczelni pracuje w trybie hybrydowym. Istotne zmiany to: mieszany tryb pracy jednostek administracji uczelni, a także możliwość zarządzenia nauki i pracy zdalnej w przypadku wystąpienia zagrożenia zakażeniem wirusem SARS-Cov2.
17.09.2020

Zmiana rozkładu godzinowego zajęć

UWAGA, studenci i doktoranci! By zapewnić bezpieczeństwo przemieszczania się na terenie uczelni między zajęciami, wszystkie przerwy zostały zrównane i będą trwać 15 minut.
18.05.2020

Nie znamy jeszcze terminu powrotu studentów na uczelnie - KOMUNIKAT

W związku z licznymi pytaniami i wątpliwościami odnośnie terminu powrotu studentów na zajęcia na terenie uczelni informujemy, że TAKI TERMIN NIE ZOSTAŁ JESZCZE OKREŚLONY. Studenci o wszelkich zmianach w sposobie prowadzenia zajęć dydaktycznych zostaną poinformowani z wyprzedzeniem. Szczegóły w oświadczeniu Pani prorektor ds. kształcenia, dr inż. Agnieszki Dei.
01.05.2020

Przedłużenie zawieszenia zajęć do 24 maja

Zajęcia dydaktyczne zarządzeniem JM Rektora zawieszone są do 24 maja. Są też nowe wytyczne dotyczące obron prac dyplomowych.
27.04.2020

Druk 3D dla medycyny - wspieramy medyków

Wydruki - adaptery do montażu filtrów w maskach ochronnych
Od kilku tygodni pracownie druku 3D w AMS zaangażowane są w szczecińską akcję "Druk 3D dla medycyny" - na naszych drukarkach powstają adaptery do montażu filtrów w maskach ochronnych. To niezbędna i wymierna pomoc w dostarczaniu środków ochronnych dla szpitali i służb ze Szczecina i regionu. Do tej pory wydrukowaliśmy i przekazaliśmy ok. 700 sztuk adapterów - a prace trwają cały czas.
17.04.2020

Kwarantanna dla marynarzy - kogo dotyczy?

Wprowadzono obowiązek odbycia kwarantanny przez marynarzy, rybaków oraz innych członków załóg statków morskich oraz statków żeglugi śródlądowej
16.04.2020

Od 16 kwietnia zasłaniamy nos i usta

W związku z przedłużającym się zagrożeniem epidemiologicznym spowodowanym nowym koronawirusem oraz mając na uwadze oficjalne zalecenia Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego, prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi w przestrzeni publicznej zaleceniami.
08.04.2020

MNiSW: List do studentów zagranicznych

Na stronach Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego ukazał się list Prof. dr. hab. n. med. Wojciecha Maksymowicza, sekretarza stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego, skierowany do studentów zagranicznych, przebywających w Polsce.
07.04.2020

#BrawaDlaWas - z pokładu Nawigatora XXI

Dołączyliśmy do akcji "Brawa dla was": 7 kwietnia - z okazji Światowego Dnia Zdrowia - o godz. 13:00 w całej Polsce każdy oddzielnie, a jednak razem - wyraziliśmy wdzięczność lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom, laborantom, salowym - wszystkim pracownikom służby zdrowia, którzy z pełnym poświęceniem od tygodni walczą z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa.
03.04.2020

Druk 3D dla medycyny

Akademia Morska w Szczecinie włączyła się do szczecińskiej akcji Druk 3D dla medycyny - przyłączają się do niej przedsiębiorstwa, instytucje i osoby prywatne, które dysponują drukarkami 3D i gotowe są produkować niezbędne elementy, z których składają się przyłbice oraz okulary zabezpieczające dla służb medycznych.
01.04.2020

Nowe ograniczenia - pytania i odpowiedzi

Od 1 kwietnia obowiązują w Polsce kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się, wydano także zalecenia dotyczące sklepów, miejsc pracy oraz kwarantanny po powrocie z zagranicy.
31.03.2020

Nowe ograniczenia w przemieszczaniu się - walka z epidemią

UWAGA - Ministerstwo Zdrowia podejmuje kolejne kroki w walce z rozprzestrzenianiem epidemii COVID-19. Od środy 1 kwietnia zaczną obowiązywać nowe restrykcje związane z przemieszczaniem się.
31.03.2020

UWAGA – studencka pomoc potrzebna

Okręgowa Izba Lekarska organizuje wsparcie dla lekarzy – wśród młodzieży szukają chętnych, by w ramach wolontariatu pomóc lekarzom.
26.03.2020

Zwolnienie z opłat za akademik - kwietniowe opłaty zawieszone dla nieobecnych

Decyzją JM Rektora studenci i doktoranci, którzy w związku z zawieszeniem zajęć dydaktycznych opuścili domy studenckie na ten okres, zostają zwolnieni z miesięcznej opłaty.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę