Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Wyjedź na studia do zagranicznej Uczelni Partnerskie, w roku akademickim 2021/2022. Podnieś swoje umiejętności językowe, poznaj studentów z całego świata, poznaj nowe kultury. Dowiedz się więcej o trwającej rekrutacji i nie zapomnij się zgłosić!

Chcesz wiedzieć więcej nt. wyjazdów w ramach programu ERASMUS+? Poznaj relacje studentów, którzy uczestniczyli w wymianie w ostatnich latach. Odwiedź też stronę internetową programu

Spotkania informacyjne
Zapraszamy również na spotkania informacyjne ERASMUS+ dotyczące wyjazdów na studia – dowiedz się jak wygląda wymiana programu ERASMUS+ i jak się na nią zgłosić. (w programie także: zakres geograficzny ERASMUS+, dokąd można wyjechać, wysokość stypendiów (w tym dla studentów ze stypendium socjalnym.

Spotkania informacyjne online:
  • 11.03.2021 godz. 14:00
  • 17.03.2021 godz. 15:00
  • 23.03.2021 godz. 14:30
Jak wziąć udział w spotkaniu? Wypełnij krótką ankietę i wkrótce otrzymasz zaproszenie na spotkanie na platformie MS Teams.

Nie przegap spotkań lub odwiedź stronę internetową. Pamiętaj - na wyjazd możesz się zgłosić do 26.03.2021r.


Dział ds. Obcokrajowców i Wymiany Międzynarodowej - international@am.szczecin.pl


 

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę