Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Zajęcia zawieszone do 1 kwietnia. W związku z dynamiczną sytuacją rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz decyzjami zapadającymi na różnych szczeblach krajowej administracji, JM Rektor Akademii Morskiej w Szczecinie dr hab. inż. kpt. ż.w. Wojciech Ślączka, prof. AMS, podjął decyzję o zawieszeniu zajęć dydaktycznych w naszej uczelni.

Od czwartku – 12 marca do środy 1 kwietnia włącznie zostają zawieszone wszystkie zajęcia prowadzone w Akademii Morskiej w Szczecinie. Programy e-learningowe są weryfikowane przez Wydziały uczelni, a w najbliższych dniach zostaną wdrożone przez  uczelniane Centrum E-learningu na kierunkach, na których część zajęć może być przeprowadzona w sposób zdalny. 

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA
Studenci  zostali poinstruowani w zakresie zasad unikania zakażeń w codziennym funkcjonowaniu – dostarczono im informacje poprzez wiadomości mailowe, stronę internetową, indywidualne apele o zachowanie zasad bezpieczeństwa i postępowanie zgodnie z wytycznymi służb sanitarnych i Ministerstwa Zdrowia. 

Wprowadziliśmy także zakaz odwiedzin gości z zewnątrz w domach studenckich, a także nie kwaterujemy w nich nowych mieszkańców.  

 

Pliki do pobrania:

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę