Aktualności - Zapraszamy na Koncert "Wspólne Brzmienia" - Akademia Morska w Szczecinie
Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Koncert "Wspólne Brzmienia: Chór Akademii Morskiej w Szczecinie & Grzegorz Turnau: To Tu, To Tam"

Koncert "Wspólne Brzmienia: Chór Akademii Morskiej w Szczecinie & Grzegorz Turnau: To Tu, To Tam"

Mimo tak trudnego okresu dla świata kultury, Chór Akademii Morskiej w Szczecinie ma ogromną przyjemność zaprosić na wyjątkowe wydarzenie artystyczne.

Nietypowe czasy wymagają nietypowych rozwiązań. Dlatego też, w tym roku Chór AMS pod dyrekcją Sylwii Fabiańczyk-Makuch zaprasza na nieco inne wydanie koncertu, który odbędzie się w ramach corocznych, autorskich Wspólnych Brzmień. Tegoroczną, siódmą już edycję uświetni wybitny kompozytor, piosenkarz i pianista - Grzegorz Turnau.

Koncert "Wspólne Brzmienia: Chór Akademii Morskiej w Szczecinie & Grzegorz Turnau: To Tu, To Tam" odbędzie się w malowniczej wsi Moczyły (gmina Kołbaskowo) podczas wydarzenia Dolina Dolnej Odry Poezją Śpiewana 29 sierpnia 2020 roku (sobota) o godz. 21:00.

W ramach festiwalu wystąpi również Artur Andrus (godz. 19:45), z którym Chór Akademii Morskiej w Szczecinie przygotował niejedną muzyczną niespodziankę...

Pliki do pobrania:

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę