Aktualności - UWAGA - zawieszenie zajęć dydaktycznych do 17 kwietnia - Akademia Morska w Szczecinie
Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Informujemy, że na podstawie zarządzenia JM Rektora Akademii Morskiej w Szczecinie przedłużamy zawieszenie WSZYSTKICH zajęć dydaktycznych do 17 kwietnia 2020 r. Do 10 kwietnia utrzymane zostaną także ograniczenia w bezpośrednim dostępie do uczelni.

Działając w oparciu o rozporządzenia Ministrów: Nauki i Szkolnictwa Wyższego w zakresie funkcjonowania uczelni oraz Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej – w zakresie funkcjonowania uczelni morskich, JM Rektor dr hab. inż. kpt. ż.w. Wojciech Ślączka, prof. AMS, przedłużył decyzję o zawieszeniu zajęć dydaktycznych organizowanych przez uczelnię na wszystkich stopniach kształcenia (dotyczy to także obron prac).
 
Do 10 kwietnia utrzymane zostają także warunki funkcjonowania uczelni – telefoniczny i mailowy kontakt z interesującymi jednostkami administracyjnymi jest możliwy w dni powszednie, w normalnych godzinach funkcjonowania uczelni, pamiętajcie jednak, że uczelnia nie jest otwarta.

Pliki do pobrania:

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę