Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Przed świętami włączyliśmy się w AMS w rozmaite akcje pomocowe (akcja krwiodawstwa, zbiórka ubrań i jedzenia na zimę dla bezdomnych), ale nie zapominamy też o naszych mniejszych przyjaciołach. Studenci zrzeszeni w Kole Naukowym marketingu i PR - The Butterfly Effect postanowili wyjść z inicjatywą, by wesprzeć świnki morskie. Zaczęło się od prostego skojarzenia: Akademia jest Morska, gryzonie - też. 

To, co być może brzmi, jak żart, wcale nim nie jest - te urocze futrzane gryzonie, podobnie jak wiele psów i kotów, padają ofiarą kaprysów lub nietrafionych prezentów świątecznych, a pozostają poza głównym nurtem pomocy. 

Jak zapewniają studenci - grudzień to czas szczególnie trudny dla wielu zwierząt. - Nasi mali przyjaciele tracą domy, często są nietrafionymi żywymi prezentami i lądują na ulicy, w śmietniku lub w najlepszym razie - trafiają w ręce odpowiedniej organizacji: jedną z takich organizacji jest Stowarzyszenie Pomocy Świnkom Morskim - deklarują członkowie Koła. 

W tym wyjątkowo trudnym okresie, każda pomoc jest niezwykle ważna: dlatego zachęcają wszystkich studentów, pracowników i dobrych ludzi, by wsparli zakup paczek: paczki w zależności od wielkości zawierają określoną ilość sianka, przysmaków lub karmy.

Każda paczka trafi do wskazanego przez kupującego zwierzątka znajdującego się pod opieką SPŚM lub wskazanego domu tymczasowego. Akcja trwa do 26.12.2020 r. (do drugiego dnia Świąt) - szczegóły TUTAJ


W tym miejscu apelujemy, by jak najczęściej powtarzać, że zwierzę (pies, kot, królik, świnka czy papuga...) - nie jest przedmiotem, a przez to nigdy nie jest dobrym prezentem na święta. 

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę