Ustawienia dostępności

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Studenci Akademii Morskiej  26 maja 2020 r. wzięli udział, w międzynarodowej studenckiej konferencji online zorganizowanej przez Batumi Navigational Teaching University

Studenci Akademii Morskiej  26 maja 2020 r.wzięli udział,
w międzynarodowej studenckiej konferencji online zorganizowanej przez Batumi Navigational Teaching University , gdzie wirtualnie przedstawili swoje prezentacje.
Wzięło w niej udział czterech  studentów Wydziału Nawigacyjnego: Andrii Kalinchuk, Magdalena Orzechowska, Alaksandra Niekurzak, Adam Michalik pod czujnym okiem i zaangażowaniem dr inż. Zbigniewa Szozdy oraz student Wydziału Mechanicznego Omar Abdelhameed ze wsparciem merytorycznym Pani dr Agnieszki Kalbarczyk-Jedynak, Mgr Inż. Pani Doroty Stochły.
Wirtualne spotkanie odbyło się między studentami z 6 państw:
Polski, Rumuni, Ukrainy, Południowej Afryki, Gruzji, oraz Czarnogóry.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę