Aktualności - Projekt MELES- BOT czyli Bot-learning jako nowoczesna metoda nauczania GEN Z rozpoczęty! - Akademia Morska w Szczecinie
Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Firma Science4People, lider międzynarodowego konsorcjum, gościła uczestników projektu BOT-Learning as a modern teaching method of GEN Z (MELES-BOT). Spotkanie odbyło się w dniach 13-14 października 2020 w Białymstoku.

Partnerzy projektu to VELIKO TURNOVO UNIVERSITY (Bułgaria), TAMPEREEN AMMATTIKORKEAKOULU OY (Finlandia), UNIVERSITAET LEIPZIG (Niemcy), AKADEMIA MORSKA W SZCZECINIE (Polska), UNIVERSIDADE DE AVEIRO (Portugalia). Czas trwania projektu 01/09/2020- 30/06/2023. Źródło finansowania to Partnerstwo Strategiczne w dziedzinie Szkolnictwa Wyższego, ERASMUS+.

Ze względu na ograniczenia w przemieszczaniu spowodowane pandemią, pierwsze spotkanie odbyło się w trybie mieszanym. Trzech partnerów uczestniczyło w spotkaniu bezpośrednio, w tym Bogusz Wiśnicki reprezentujący Akademię Morską w Szczecinie. A trzech w sposób zdalny.

Całe spotkanie składało się z trzech głównych elementów:
  • Sprawy administracyjne i finansowe,
  • Struktura i zawartość chatbota,
  • Wyniki ankiet i kolejne kroki w procesie Customer Development
Teraz zespół projektowy zajmie się zbieraniem kwestionariuszy nt. wyglądu i zawartości chatbota od potencjalnych użytkowników (uczniowie, studenci oraz nauczyciele).

Na kolejnym spotkaniu, które odbędzie na Akademii Morskiej w Szczecinie w dniach 14-15.04.2021, rozpoczniemy prace programistyczne nad chatbotem.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę