Aktualności - Prof. Artur Bejger przewodniczącym Kolegium Prorektorów ds. Nauki i Rozwoju - Akademia Morska w Szczecinie
Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Prorektor ds. Nauki Akademii Morskiej w Szczecinie – dr hab. inż. Artur Bejger, prof. AMS – został przewodniczącym Kolegium Prorektorów ds. Nauki i Rozwoju Publicznych Wyższych Szkół Technicznych na nadchodzącą kadencję.

Ze względu na stan epidemiczny w Polsce, pierwsza w tym roku akademickim i w nowej kadencji XXX Konferencja Kolegium Prorektorów ds. Nauki i Rozwoju Publicznych Wyższych Szkół Technicznych w Polsce odbyła się online. Głównym punktem programu były wybory prezydium na najbliższe cztery lata.
Do prezydium zostali powołani: prof. Grzegorz Królczyk z Politechniki Opolskiej, prof. Marek Pawełczyk z Politechniki Śląskiej, prof. Łukasz Albrecht z Politechniki Łódzkiej oraz prof. Artur Bejger z Akademii Morskiej w Szczecinie, który również został przewodniczącym  KPNiR.

Kolegium Prorektorów ds. Nauki i Rozwoju Publicznych Wyższych Szkół Technicznych w Polsce  to forum wymiany doświadczeń, informacji o działaniach pronaukowych, ale również kreujące kierunki rozwoju technicznej nauki polskiej. To także organ, który może wnioskować o zmiany do ministerstwa.


 

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę