Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

W związku z częściowym przywracaniem procesu dydaktycznego na terenie AMS prezentujemy procedurę BHP dotyczącą obostrzeń i przestrzegania zasad bezpieczeństwa związanych z przeciwdziałaniem zagrożeniu rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 w trakcie uczestnictwa w zajęciach dydaktycznych, konsultacjach i egzaminach dyplomowych.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa studentom, doktorantom, kursantom, nauczycielom akademickim i pracownikom opracowaliśmy szczegółową procedurę, określającą, jakie obostrzenia obowiązywać będą w najbliższym czasie (do odwołania) w Uczelni. Prosimy o zapoznanie się z procedurą oraz metodami informowania, jakie zastosowane zostały w budynkach Akademii Morskiej w Szczecinie.

Udostępniamy także oświadczenia, które należy wypełnić przed przystąpieniem do zajęć (dla studentów oraz kursantów) - prosimy uprzejmie, w miarę możliwości, o wypełnienie ich i dostarczenie przed zajęciami (druki będą też dostępne dla Was w dziekanatach). 


 

Pliki do pobrania:

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę