Aktualności - #Pomagamy - zimowa pomoc dla bezdomnych - Akademia Morska w Szczecinie
Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

W porozumieniu z akcją: Szczeciński tydzień ubogich. Spotkania przy zupie - organizowaną w Szczecinie przez Krzysztofa Jędrzejewskiego, Małgosię Krzemińską oraz Roberta Grabowskiego - przystępujemy do zimowej akcji pomocy osobom bezdomnym. Akcja potrwa do 23 grudnia.

Jeśli w toku przedświątecznych porządków, znajdziemy w swoich domach/szafach niepotrzebne rzeczy, zanim trafią do kosza, zwróćmy uwagę, czy nie przydadzą się bezdomnym? 

Co zbieramy? 
kurtki zimowe (nowe, używane) 
obuwie zimowe (nowe, używane) 
bielizna (nowa) 
czapki, szaliki 
paczki z żywnością o długim terminie przydatności 
 
Gdzie? 
W holu głównym gmachu przy Wałach Chrobrego: we wnęce przy klatce schodowej od piątku 11 grudnia będzie można złożyć przedmiot pomocy w koszach, które zostaną tam wystawione; 
 
W Dziale Promocji AMS: pok. 348, kontakt z Rafałem Zaweraczem: wew. 969 (prosimy o wcześniejszy kontakt i umówienie/odebranie darów 🙂 ). 
 
W pozostałych obiektach AM: prosimy o ustalenie miejsca zbiórki darów i kontakt, a zorganizujemy odbiór. 
 
Prosimy o pakowanie ubrań i butów w torby lub worki. 

Akcja charytatywna związana ze Szczecińskim Tygodniem Ubogich to cykliczne spotkania i realne wsparcie dla osób potrzebujących, znajdujących się w kryzysie bezdomności - prowadzone przez organizatorów od lat. Mając do nich pełne zaufanie, zdecydowaliśmy się ich wesprzeć, do czego również zapraszamy! 
 
Szczegóły: TUTAJ

 

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę