Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Bezpłatny kurs z matematyki dla maturzystów wkracza w "fazę online" - zadania maturalne prezentujemy teraz w formie video. Komentujemy, wyjaśniamy, odpowiadamy na pytania.

Przed kilkoma tygodniami musieliśmy zawiesić wszystkie zajęcia odbywające się w naszej uczelni, w tym również przygotowywany co roku bezpłatny kurs z matematyki dla maturzystów - PITAGORAS. Miło mi poinformować, że wykładowcy - autorzy naszych bezpłatnych korepetycji, podjęli się zaprezentowania tematów maturalnych w formie zadań online. 

Na naszym kanale YouTube publikujemy teraz tematy maturalne prezentowane przez matematyków w formie zadań rozwiązywanych z pełnym objaśnieniem działania. Zapraszamy maturzystów, by zadawali pytania, dzielili się wątpliwościami oraz dawali znać, jakiej pomocy oczekują. Mamy nadzieję, że ta namiastka "korków" z matematyki będzie dla nich cennym uzupełnieniem nauki. 

Dziś wiemy już, że ich najważniejszy w życiu egzamin zostanie odsunięty w czasie co najmniej do czerwca. Ale wiemy też, że nie oznacza to wcale, że mniej się nim stresują. Skoro nie możemy spotkać się na zajęciach, zapraszamy ich na kanał YouTube

Tematy pierwszych zadań to POCHODNE. W kolejnych dniach będziemy publikować kolejne pomoce i odpowiadać na pytania uczniów. 

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę