Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Rusza program stażowy "PATRONATY" dedykowany studentom I i II roku (studiów 2. stopnia) Wydziału Mechanicznego i ostatniego roku Wydziału Mechatroniki i Elektrotechniki AMS.

Już od lutego 2021 rusza czwarta edycja programu stażowego dla studentów "PATRONATY" organizowanego przez Europa Systems Sp. z o.o.

Zachęcamy studentów kierunków technicznych do udziału w projekcie, podczas którego Inżynierowie Europa Systems będą dzielić się swoją wiedzą. Będzie to również doskonała okazja do wypróbowania swoich umiejętności w praktyce. Najlepsi studenci będą mieli szansę na kontynuację współpracy po zakończeniu studiów.

Europa Systems Sp. z o.o. zaprasza studentów I i II roku (studiów 2. stopnia) Wydziału Mechanicznego i ostatniego roku Wydziału Mechatroniki i Elektrotechniki AMS do składania formularzy zgłoszeniowych do 8 marca 2021 r., do godz. 23.59.
link do informacji
Przestań marzyć o wspaniałych projektach, zacznij je realizować!

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę