Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Kolejny otwarty czwartek przed kwaterą główną AMS już 10 czerwca - a ponieważ zaprasza Wydział Mechaniczny nie zabraknie MOCY!

To już trzeci wyjątkowy dzień otwarty #nieonlajn. Nadzwyczajne wydarzenie: możliwość spotkania na żywo. Czekaliśmy na to co najmniej od października!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiowaniem w AMS na spotkanie na Wałach Chrobrego! Widzimy się przed Akademią Morską, pijemy kawę, rozmawiamy, a chętni - w niewielkich grupach - wchodzą do środka, zwiedzają laboratoria, symulatory... Co tydzień jeden wydział: widzimy się zawsze w czwartki. Co Wy na to? Czy taki spacer #niewirtualny to dobry pomysł?

Zapraszamy na spotkanie z Wydziałem Mechanicznym już w czwartek 10 czerwca od 10:00 na Wałach Chrobrego! Zapisujcie się do wydarzenia, by być na bieżąco ze szczegółami

Co w programie?
  • Laboratorium Siłowni Okrętowych
  • Tajniki silników hybrydowych
  • Energia z wiatru
  • Moc napędów elektrycznych oraz...
jedyna w swoim rodzaju okazja, by w starciu z trenażerem sprawdzić WŁASNĄ MOC! 

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę