Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Z dumą informujemy, że Akademia Morska w Szczecinie otrzymała Kartę Erasmusa dla Szkolnictwa Wyższego uprawniającą do uczestnictwa w programie w latach 2021–2027.

Pozwoli to Uczelni o ubieganie się o fundusze na działania w zakresie mobilności pracowników i studentów oraz udział w projektach edukacyjnych w nowej perspektywie programu Erasmus+ w latach 2021-2027. Komisja w ocenie szczególnie doceniła zakres planowanych przez AMS aktywności począwszy od studentów i kadry z krajami UE i krajami partnerskimi po zróżnicowane projekty edukacyjne skierowane do studentów, instytucji z branży morskiej, ICT i sektora TSL.

Zainteresowanych programem ERASMUS+ na Uczelni zapraszamy do odwiedzenia Uczelnianej strony programu ERASMUS+ Studenci Pracownicy. A już od jutra 15.01.2020 zapraszamy studentów do udziału w rekrutacji na praktyki programu ERASMUS+.
 

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę