Aktualności - Inauguracja Roku Akademickiego 2020/21 - zapraszamy ONLINE - Akademia Morska w Szczecinie

Ustawienia dostępności

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich studentów, pracowników, szczecinian - przyjaciół naszej uczelni - na wyjątkową Inaugurację Roku Akademickiego 2020/21 online. Ze względu na sytuację epidemiczną tegoroczna uroczystość będzie miała kameralny charakter. Dla wszystkich chętnych będzie dostępna transmisja na YouTube.

Uroczystości inauguracyjne potrwają, zgodnie z wieloletnią tradycją, dwa dni. 2 października o godz. 18:00 spotkamy się na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie pod pomnikiem "Tym, którzy nie powrócili z morza". 3 października, w sobotę, o godz. 11:00 spotkamy się na kameralnej uroczystości na terenie Akademii Morskiej w Szczeciniem, która będzie transmitowana na żywo. Przemówienie inauguracyjne JM Rektora, wręczenie dyplomów stopni naukowych i odznaczeń, występ Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie oraz - co najważniejsze - ślubowanie studentów pierwszego roku.

Impreza odbędzie się na mniejszą skalę, niż w latach ubiegłych, w obchodach wezmą udział wyłącznie przedstawiciele grup studenckich. Nie odbędzie się uroczysty przemarsz pododziałów studenckich, nie będziemy też mogli podziwiać ich u stóp Wałów Chrobrego. Uroczystość odbędzie się na terenie AMS, na tyłach budynku przy Wałach Chrobrego i stamtąd będzie transmitowana online.

Na  tę transmisję serdecznie zapraszamy. LINK pojawi się już wkrótce!

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę