Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Spotkajcie się z nami w internecie - 24 i 25 czerwca zapraszamy Was na wydarzenie na Facebooku. W tym roku nie mogliśmy spotkać się w murach naszej uczelni - ale to nie oznacza, że zrezygnowaliśmy z uchylenia przed Wami drzwi Akademii Morskiej w Szczecinie.

Dołączajcie koniecznie do wydarzenia na Facebooku, śledźcie naszą stronę. 24 czerwca już od 10:30 zapraszamy Was online. 

Udostępnimy Wam informacje w dedykowanym serwisie www, znajdziecie tam prezentacje uczelni, kierunków oraz nieodłącznych elementów życia studenckiego - wszystko, co może zainteresować kandydata na studia. A jeśli czegoś nie znajdziecie w udostępnionych przez nas materiałach: będziemy do Waszej dyspozycji. Przez dwa dni będziemy prezentować Wam, co mamy do zaoferowania: jak kształcimy, co robimy, jak współpracujemy z naszym otoczeniem społeczno-gospodarczym, jak studiuje się w Szczecinie. 

24 czerwca od godz. 11:00 do 14:00 zaprezentujemy kierunki studiów i wydziały - w trakcie prezentacji poszczególnych kierunków ich przedstawiciele będą do Waszej dyspozycji. 25 czerwca zaprezentujemy Wam tematy dotyczące takich tematów, jak kierunki, akademiki, stypendia, Erasmus, Chór, AZS i wiele więcej - zapraszamy na wydarzenie FB:
https://www.facebook.com/events/608678366419799/
Oraz kanał YouTube:
https://www.youtube.com/user/AkademiaMorskaWeb

Wszystkie materiały dostępne będą cały czas na dedykowanej stronie internetowej: premiera 24 czerwca na www, Facebooku oraz kanale YT. 

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę